reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Ewus 700 zł bez nagrywania a z nagrywaniem 950 zł . My mamy kamerkę Go Pro wiec się dogadalam z kolesiem ze pozwoli mu ją wziąść . Wiec prezent 700 zł . Ale wiem ze będzie zadowolony bo zawsze chciał :-) .

Kradz a ja powiem Ci ,że chyba z chęcią bym skoczyła . Tez w takich sprawach jestem cykor ale to naprawdę super plus adrenalina :-) .
Kartagina ja nie bo to nie bezpieczne dla dzidziusia. straszne ciśnienie jest podobno podczas skoku . Ale kto wie po porodzie może :-) .

Agamaja ja też wczoraj miałam takie wrażenie jak by maleństwo raz dało mi znak . A najbardziej i najszybciej można wyczuć jak leżysz na plecach . Juz się nie mogę doczekać ruchów :-) .
Kolorowych snów
 
reklama
Dlugoooo mnie nie było. Dużo się działo.
Nie wiem jak nadrobienia to co tu napisalyscie :/
U mnie w skrócie... 28 sierpnia byłam na prenatalnych na usg wyszło iż młody jest młodszy o 2 tygodnie i nici z badań. Tylko krew pobrali. Dużo odpoczynku. Byłam dziś ponownie. Wszystko w normie. Doktorem starał się jak może obrócić małego aby zobaczyć czy to on czy ona ale jak na złość tylko bokiem lub plecami. Raz nawet tyłek pokazał. Po 25 minutach walki zrezygnowaliśmy bo mnie już bolał brzuch a dzidziuś jak nie chciał tak też zrobił. Może wstydliwy jest.
Po 4 listopada mam iść znowu. Póki co odpoczywam dalej. Kolce się z mężem. Wczoraj mnie tak zdenerwował ze się poryczalam. Do dziś mnie nerwy trzymają.
Ze złych rzeczy - nie mieszcze się w żadne spodnie. Przytylam 1,5 kg tylko a spodni nie dolne :( kurtki też nie.

Buziaki i idę nadrabiać zaległości :)

A termin z 10 marca wg usg mam na 24 marca
 
Dzień dobry :)

Moje drogie każda z Was (uwzględniając nowe marcóweczki) powinna mieć już dostęp do działów zamkniętych, jeżeli jednak ktoś ma nadal problem proszę o wiadomość prywatną.

Wczoraj wieczorem byliśmy w kinie, więc znowu mam zaległości w czytaniu, a znowu się rozgadałyście.
Dzisiaj jedziemy na grzybki, więc mam nadzieję na smaczny obiadek.
Cieszę się wspólnie z Wami z udanych wizyt;)
Ja wizytę u lekarza mam 1 października, a w drugim tygodniu października w końcu usg (połówkowe).

Udanego dnia !
 
Dzieńdoberek Marcóweczki:-)
Chciałam się tylko przywitać bo juz w pracy jestem a do nadrobienia sporo stron wiec pewno chwilkę;-) mi to zejdzie:-)
..takie pytanko...bo mi gin zalecił 3 razy dziennie magnez i wcinam jeszcze prenatal a Wy jak w tych sprawach?
U mnie pogoda znów okropna wiec życzę Wam i również sobie:p udanego i spokojnego dnia mimo wszelkim nieudogodnieniom pogodowy itp.
Pozdrawiam!
 
Hej :) Patrycja mamy podobnie ;) tez mam wizyte pierwszeho a polowkowe w 3 tygodniu pazdziernika :). Ehh tyle czasu do pierwszego jeszcze...
Tak mi sie nie chcialo do pracy wstawac,ale jaka ulga,ze to piatek :)

Anet nie mam pojecia ;)

Milego dnia!!
 
Dzień dobry! U nas w końcu przestało padać i jakoś jaśniej od razu. Może jest szansa na słonko :)

Basidrak, gratuluję udanej wizyty. Widzę zę mamy kolejnego małego uparciucha :)
Co fo ciuchow to już dawno spodnie zamienilam na leginsy :) któreś tam jeszcze zapinałam, ale za bardzo uciskały brzuch.

Patrycja, na jakim filmie byliście?

Miłego dnia, zbieram się do pracy :)
 
Dzień dobry Marcowe Brzuchatki

Świetnego dnia pełnego energii !!! mimo deszczowej pogody dla Was

Tradycyjnie kciuki za wizyty


Agamaja, Karola też mam takie fajne odczucia w brzuszku, niecierpliwie czekam na ruchy ale jeszcze bardziej na wizytę


Basidrak hej po przerwie, ze złych rzeczy nie mieszczę się w spodnie… dobre dobre chyba już każda z nas musi zmienić garderobę he he , miłego nadrabiania

Patrycja udanego grzybobrania, mmm ja sobie w te wakacje pojadłam grzybów pysznych i np. pyszną jajecznicę z grzybami i cebulką pychotka


Anet ja zażywam jedynie centrum materna teraz ide 16 na wizyte i wiem ze znow czeka mnie krew i mocz i wtedy moze cos bede musiala jeszcze brac


Ta dzisiaj piątek ostatni z 3 dni mojego wolnego buuu w poniedziałek do pracy ….

Dawno nie było Rurki, Agaawy

Buziaki
 
Witajcie, ja juz od 7 w pracy. Coraz gorzej mi się wstaje. Brzuch urosl ogromny, ze musiałam spodnie ciążowe zakupić. Waga już 4 na plusie-chyba mam rekord wśród Was
 
reklama
Do góry