reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Karola, fajowy prezent. Mój kumpel dostał od żony i był zachwycony.

Rany. Wróciłam dziś do domu przed 20-tą z zebrania w szkole. Na nogach jestem od 6-tej, masa spraw, praca, zakupy, zebranie. Jak wróciłam to padłam. Czuję się tak, jakby ciężarówka po mnie przejechała... Dobrze że jutro piątek i weekend...
 
reklama
Karola :szok: ale prezent, ciekawe czy mój by się cieszył, pewnie tak. Ile takie coś kosztuje, jeśli mogę spytać?

Ja nigdy imbiru nie próbowałam, ale herbata imbirowa mi nie smakowała.
Za to moja mama jadła imbir w plasterkach na chlebie, bo niby zdrowy itd :baffled:
oglądałam zawody jeździeckie w tv i zasnęłam :-p

Zaraz do łóżka czas, nic mi się nie chce...
 
Ana89 tak też mam i mój jak tak się zwinę z bólu i łapie za rękę wtedy kotku kotku co ci? ale to wtedy uspokojam że właśnie brzuszek wypełniony więc espumisan czasem biorę . Dzięki za słowa otuchy . Sudafedu na bank nie możesz brac, możesz np. ibuprom zatoki spray woda morska to jest.


Kropelka wspólczuje, dobrze Ci dziewczyny piszą że to jest etap co minie, super ten tekst o produkcji dzidzi

A widzicie nie tylko Mnie wróciły poranne paskudy kurcze nie ma co się śmiać

Heven kobieta od Polskiego nawiedzona czy ty się czujesz nawiedzona bo wypracowaniu, może było o duchach hi hi
 
Krropelka, wejdź w "panel użytkownika", potem w menu "mój profil" kliknij w opcję "edytuj sygnaturę" i tam w okienku wklej linka i kliknij zapisz. Powinno zadziałać.;-)

Karola, mój mąż zapewne oszalałby z radości jakby dostał taki prezent, ja bym się nigdy nie odważyła, cykor jestem. :tak:

Ewa, raz spróbowałam 'herbaty imbirowej z miodem' jeszcze przed ciążą - dla mnie nie do przełknięcia, tak samo jak zjedzenie imbiru. Ale sok lub plasterki w wodzie były znośne, lepsze to niż mdłości. :tak:
 
A mnie dzis mdli i zoladek nam na wysokości cyckow. Najgorszy jest taki dziwny slodkawo kwasny smak w ustach cokolwiek zjem. Nie wiem czy to zgaga czy tylko niestrawność. :(

Przyszedl mi list że po badanich krwi dziecko jest w grupie niskiego ryzyka wystąpienia zespolu downa takze wszystko dobrze.
 
Anulka Marcowa ja na szczęscie zebrania mam z głowy skoro muszę leżeć i zalicza je mąż:) wczoraj u córy w szkole a dziś w przedszkolu się wynudził, hehe:) mężczyźnie czasem potrzebna są takie doświadczenia by dojrzał że bycie np Stolarzem czy Elektrykiem nie jest trudniejsze niż bycie Matką:)

Konwalianka jak psycha, już lepiej??? bo jak nie mozemy się zamienić, chętnie pochodzę:)

Ana89 mi się dzidzia wierci- dziś znów poczułam i to na pewno nie złudzenia!

Atka79 CZAPKI Z GŁÓW!!! Ależ masz historię życia, a ja myślałam że mnie ono doświadczyło!! Gratuluję gromadki choć osobiście nie wyobrażam sobie przy mojej trójce mieć bliźniaki:) tym bardziej podziwiam i życzę ci dużo sił. ach, i witaj!!


Błagam wstrzymajcie pisanie na pół godzinki bo nigdy nie doczytam:) miałam dziś kumpelę do pomocy cały dzień i nawet kompa nie włączyłam, a ona ze swoim 9-miesięcznym synem na rękach zrobiła mi 3 pralki prania, prasowanie, odkurzanie, obiad, zmywanie, ech...
 
Jezuuuniu ale produkujecie :-D
kobita nie żartuj..ja dziś wyczytałam że, kobiety które miały opryszczkę wargową przed ciążą i mają ją w ciąży są bezpieczne, gorzej z tymi które w ciąży mają opryszczkę pierwszy raz...smaruje się wszystkim bo to opryszczka wargowa i do dziecka nie dociera jest bardzo nisko na ustach. 17 września mam kolejną wizytę więc muszę podpytać lekarza.
Patrycja jeśli się denerwujesz to umów się na usg jak jest taka możliwość to czemu nie;-) Ja tak długo bym nie wytrzymała
kasikz roni gratulacje udanych wizyt.
 
Ja przez wirusa opryszczki jedną ciążę straciłam- wirus cytomegalii, tata mnie zaraził, także uważajcie dziewczyny, to nie żarty!!!!!

Karola fajny prezent dla męża!! tylko przypadkiem ty się nie daj namówić żeby skakać z tym spadochronem!:)

dobra, doczytałam, idę spać, do jutra dziewczyny!!!
 
Dobranoc ja się kładę dalej głowa mi pęka bralam dzisiaj 2 razy apap i smaruje lepetyne aromatolem mam nadzieje ze jutro minie akurat 3 dni mina

buziaki dobrej nocy
 
reklama
ojej ale Wy produkujecie... :tak:
nic dziwnego że moje posty "znikają w gąszczu" :-D
Pozdrawiam nowe mamusie
Kasienka witaj :-)
Atka witaj i rozgość się. Super – wreszcie jakaś mama bliźniaków na naszym forum :-)

U mnie brzuszek rośnie ale kilogramów mi nie przybywa. W pierwszej ciąży też tak było. Dopiero po 4 miesiącach zaczęłam przybierać :tak:
Nie wiem czy to prawdopodobne ale już kilka razy poczułam wiercenie się maleństwa, szczególnie jak się zegnę, pewnie go wtedy trochę zgniatam i się biedactwo rozpycha :tak:


A jutro odbieram pappa i musi być dobrze...
Dobrej nocy :tak:
 
Do góry