reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Witajcie dziewczyny,

Podczytuje Was ile sie da ale z pisaniem to juz gorzej, nie wyrabiam na zakrętach odkąd wróciłam do pracy, a teraz jeszcze mąż w delegacji. Cieszę się, że dzieciaczki nasze zdrowo rosną i oby tak dalej :)
Mi brzuch wywaliło okropnie, teraz mam taki jak w 7 miesiącu w pierwszej ciąży, nie wiem co będzie dalej. Waga też rośnie szybko :(.

Mam jeszcze pytanko odnośnie tych rogali do spania: ma może któraś z Was z firmy Motherhood? jeżeli tak to będę wdzięczna za opinię.
 
Kobita ja będę pierwsza, zobaczycie!!!:) planuję rodzić już tak po 18 lutego!!! Syna mam z 26tyg, córkę ostatnią z 36, teraz jak dobrnę do 36 to będę SZCZĘŚLIWA!!!!
fajnie że byś chciała więcej dzieci, mówię wam rewelka, czasem jestem zmęczona ale moje dzieci dają mi siły jak nikt inny:) i tak fajnie się czasem z sobą bawią:) przy trzecim nie dostrzega się ilości ludzi w domu tyle nas a czwartego to w ogóle sie nie czuje:)

Anet pyatsz o brzuch??? ja po 2 porodzie zaczęłam tak szybko się zmieniać że teraz w 14 tyg wyglądam na 5-6mc a rano coś jakbym pierwsze ruchy czuła:)

Elżbietka gratuluję chęci poszerzania potomstwa, tak trzymaj! ja zawsze chciałam 5:)... tylko to leżenie...ech..
 
reklama
Do góry