reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

k@sik ja mam poduchę z Motherhood jeszcze z pierwszej ciąży, używałam jej jakoś od 5 miesiąca i potem nie wyobrażałam sobie bez niej spania, a po porodzie służyła nam obu podczas karmienia przez 11 miesięcy :tak: Czas ją chyba znowu "odkurzyć" :tak:
anulka a jaki to wynik wyszedł nie na tip-top jeśli można wiedzieć? I co to za badanie będziesz mieć jeszcze? Ale nie ma się co martwić, na pewno będzie dobrze :tak:
Ja miałam odebrać wyniki jutro ale nie dam rady, w piątek pojadę. Mam nadzieję że u mnie też będzie ok
witam nowe mamusie marcowe :tak:
 
reklama
heven to młody poszalał..też bym nie wiedziała w pierwszej chwili..;-)
kasikz będzie dobrze kochana:tak:
rurka???????? co się z tobą dzieje???
anulka no właśnie co to za wynik wyszedł nie tak jeśli chcesz o tym mówic oczywiscie
 
Heven, rozwaliłaś mnie tym Mojżeszem:-D.

Ech dziewczyny, wyszło mi podwyższone ryzyko trisomii 21. Ale niektóre z was, kochane, tłuką mi do głowy, że to z racji wieku. I pewnie mają racje, ale wiecie jak to jest, człowiek łapie stresa. Ale usg prenatalne cacy, więc tego się będę trzymać. A za 5 tygodni usg ze szczególnym naciskiem na zbadanie tego parametru... Ot cała historia...
 
reklama
Ana89 ha ha jest lepiej naprawdę w II trymestrze mam więcej siły zdecydowanie i już sobie ćwiczę co nieco a porcelana no cóż ale taka malutka tylko rano :-)

Kobita no tak koniec lutego ufff bo mi się małe przesunięcie zrobiło ale to już Wam mówiłam że 27 luty więc mieszczę się he he

Myślę nad podusią ale na razie to odkryłam pas ciążowy taki podtrzymujący brzuszek jejku jak bosko odciąża plecy zamówiłam już sobie w ogóle odwiedzam teraz różne stoiska z dzieciowymi rzeczami oglądam łóżeczka, przewijaki ale na razie to kupuje sobie :p

Co do wózków to ja już mam dwa wózki jeden od kuzynki drugi od przyjaciółki więc to z głowy a od Mamy dostanę taki sportowy wózek żebym mogła biegać i na rolkach jeździć

Jutro wreszcie fryzjer bo już straszę :-)


Heven
masz rację widzimi się w luto marcu i nie ma innej opcji :-) co poniektóre odmłodzone
No Mojżesz powalił na kolana he he

Kartagina no tak z taką gromadką to się nudzić nie da

Kobita też mam już 2 kg na plusie

Dobrej nocy Marcóweczki wszelakie
 
Do góry