reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Dziękuję wam bardzo... Muszę sobie jakieś zajęcie fizyczne znaleźć... Tylko jak tu coś robić, jak żar się z nieba leje?
Pojechałam kupić kilka worków kory sosnowej do ogrodu... Szklanka chłodnej wody, zakasać rękawy i do pracy...
Najgorzej będzie ze sprzątaniem jej rzeczy... A jeszcze hormony wzmagają moje uczucia...
Jutro będzie lepiej.

U was też dziś gorąco? A poranek był taki przyjemny...
 
reklama
Hm, za kołyskę to chyba może wózek robić... Ja bym zamiast kołyski kupiła łóżeczko i jakiś fajny, praktyczny wózek w stylu "kilka w jednym".
 
micela Ja mam kosz mojzeszowy i bardzo go lubilam. Adas spal w nim do 5-ego miesiaca. Mnie sie sprawdzil, bo mozna go bylo postawic obok naszego lozka i spal tuz obok mnie.
 
micela..mozna też kupić łóżeczko z funkcją kołyski...ja takie miałam ale w ogóle z tej opcji nie korzystałam. Mozesz też po porodzie kupic, jeśli stwierdzisz że Twoje dziecko lubi być bujane... moja np. nie lubiła... no chyba że na rękach lub w wózku...ale wózek bardziej posuwiste ruchy wykonywał do przodu i do tyłu


Prawda jest taka, że przy pierwszym dziecku kupowałam wszystko co wydało mi sie przydatne... połowa z tych gadżetów to wyrzucona kasa w błoto (lepiej w to miejsce pieluchy kupić :laugh2:)
 
Prawda jest taka, że przy pierwszym dziecku kupowałam wszystko co wydało mi sie przydatne... połowa z tych gadżetów to wyrzucona kasa w błoto (lepiej w to miejsce pieluchy kupić :laugh2:)
No zgadzam sie, ale trudno sie powstrzymac. Moj mial fotelik, hustawke i jumperoo, sprawdzil sie jedynie fotelik z wibracjami i bede polowac na taki sam bo niestety sprzedalam.
 
reklama
Do góry