reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Spoko już Ci nałożyłam :-) tylko się pospiesz bo mój wygłodniały mąż opierdzieli Twoją porcję :-D:-D:-D
 
reklama
Ale bigosik to bym wciagnela..ale gdzie kupue kiszona kapuche I pyszna kielbe :( za to dzis na lunch byla rybka z frytasami mniaam
 
haha widzę ze smaka narobiłam wszystkim... mój bigosik to i tak udawany...ale smaczny wyszedł w końcu taki prawdziwy to trzy dni sie gotuje jak to stwierdził któryś ze znanych kucharzy... a i muszę przyznać że taki jest najlepszy :-p ale w garach sie siedzieć nie chce :-D teraz to bym loda opierniczyła.....mmmmm McFlurry najlepiej.........:rofl2:
 
A wiecie co mi najabardziej wchodzi....kanapki z prawdziwym maslem i... tylko maslem...najlepiej swiezy chlebek;) i moge nic wiecej nie jesc:)
Wiecie ze ja przestaje miescic sie w swoje spodnie;/trzeba przyznac ze mam wszystko obcisle wiec to tez jest przyczyna ale chyba bede musiala zakupic juz jakies ciuchy ciazowe. Szok
 
kobita - ja już od jakiegoś tygodnia śmigam tylko w jakichś dresach i spodenkach z luźnym pasem albo sukienkach, bo się nie mieszczę. :D Trochę przed ciążą robiłam wymianę garderoby, bo sporo schudłam i teraz mam. :D Na szczęście nie wyrzucałam nic za bardzo i mam trochę większych dżinsów. :-)
 
Kobita, Natalia mam identycznie :) do pracy nie moge sukienek itp to w legginsach smigam bo w spodniach brzuch by pekl chyba dopiero 8 tydz a tu ciazowe ciuchy szok
 
reklama
Jeśli chodzi o ciążowe ciuchy, to sporo fajnych widziałam w h&m, a tam ceny nie są zabójcze. No i trafiłam na świetne dżinsy na allegro w fajnej cenie (z przesyłką jakieś 65 zł), zaopatrzę się pewnie pod koniec września. :)
 
Do góry