reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

dzieki wam dziewczyny za pocieszenia....chyba macie racje ze swiruje...rano wstalam z takim bolem na sercu...kazda *******a nnie dzis wyprowadza z rownowagi...zostalam sama w domu(pomieszkuje u siostry)maz robi remont400km stad wiec jak sie obudzilam i kazdy wywial z domu siostra,szwagier do pracy,jej blizniaki na lodki nad jezioro,zostalam sama z synkiem ktory dzis tez z humorkiem dobrym niestety nie wstal, a na dodatek wszyscy zapomnieli zostawic mi klucze od domu perspektywa zostania samej w 4 scianach mnie dobila...naszczescie moj tato zrobil niespodzianke i wzial na dzis urlop wpadl do siostry jak zobaczyl mnie prawie ryczaca wzial synka na spacer i kazal sie wyluzowac...odkurzylam, zrobilam obiad i chyba mi lepiej.... az troche mi sie chce smiac teraz z siebie i zadaje sobie pytanie gdyby nie ciaza czy tez takie *******y wyprowadzilyby mnie z rownowagi
 
reklama
Ej, robicie tylko smaku i tyle! Ale taki bigosik, mniam, mniam. Ja wczoraj spaghetti pichciłam. Teraz wciągnęłam dwie kanapki z krakowską i uwaga, ze sporą ilością majonezu. Pychotka:-) W sumie to frytki bym zjadła...
 
Rurka narobiłaś smaka tym bigosem....mniammmmm:-)
Ja włąsnie skończyłam sprzątać..jutro montują Nam naszą pierwszą kuchnie i za 3 tygodnie się
przeprowadzamy!!!! Huuuura nareszcie :)
 
Ostatnia edycja:
A mi dzisiaj ciężko w brzuchu... Jakbym kamień połknęła i tam by mi ciążył... Chce mi się spać i mąż mnie wkurza. Syn wstał lewą nogą i jest marudny strasznie i męczący... Dziś mnie wszyscy drażnią. Ech...
 
O to ja dolaczam do klubu wkur...nych. :) Mnie tez dzis wszystko wkurza. Szefowa w pracy, ludzie w sklepie i durni kierowcy na ulicy. Grrrrrrrrrrrrrrrrrr! Kupilam sobie Monte czekoladowe na pocieszenie, zjadlam lunch i jakos chyba wytrzymam jeszcze 3 godziny.
 
reklama
Do góry