reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Cudownie, że Wam się udało ! Tym bardziej trzymam kciuki:) My staraliśmy się o maleństwo pół roku i mam nadzieję, że dalej wszystko będzie się tak szczęśliwie układać.
 
A ja właśnie ku mojemu zaskoczeniu zaszłam przy pierwszym staraniu ;) takim dokładnym wyliczonym ;) a co do dzisiejszego dnia to musze isc wreszcie na czczo na te badania wszystkie" ciążowe " a tak mnie mdli ;(
 
Mi też ciężko było się zebrać na badania.. Na dodatek wróciłam z nich z siniakiem na pół ręki, który mam do dziś. Okazało się, że w ciąży mam bardzo kruche żyły..
 
Charlie, my z pierwszym dzieckiem też nie musieliśmy czekać. Wszystko było policzone, zaplanowane i po tygodniu starań udało się. Od razu. No ale byłam 10 lat młodsza:-) Oj duża będzie różnica, ale wyszło jak wyszło. I cieszę się, że się udało.
 
Jezu dziewczyny, ileż ja opuściłam, nie zdążę nadrobić :)
Ja dziś mam pierwszą wizytę (tzn tamta w 4tc się na niewiele zdała bo nic nie było widać) ... zobaczymy, trzymajcie kciuki, żeby wszystko było ok :) się stresuję :p
 
reklama
Do góry