reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

A ja juz nie moge doczekac sie ruchow:))))to niesamowite uczucie w pierwszej ciazy czulam rowno w 18tyg teraz ponoc w drugiej mozna czuc juz szybciej ruchy nie moge sie doczekac:)))no i poznanie plci to tez niesamowita sprawa...ale jeszze nam troche brakuje:)
 
reklama
U nas upaly zelzaly na szczescie. Mialam taka ochote na spaghetti z bazylia, czosnkiem i parmezanem, ze pojechalam na przerwie i wszystko kupilam, a teraz mi ochota przeszla... Wrrr!
 
ja dziś poszłam do restauracji na makaron. wziełam z sosem arabiatta. okrutnie pikantny się i z duużą ilością czosnku. i teraz ten czosnek odbija mi się już 2 godzinę. masakra normalnie
 
Właśnie zjadlabym sajgonki !:D u nas tez upał 35 stopni , cały dzien mnie mdli i to jest dużo gorsze od wymiotowania bo przynamniej zwrócenie jak meczy to jakaś ulga a tak meczy meczy i nic ;(
 
Charlie dokladnie :( tez wole zwymiotowac i miec za soba a tak mnie mdli juz 2 tydz na srode wyblagalam polozna o wizyte !!!! Idziemy rano trzymajcie kciuki :) !!!!
 
reklama
Przedstawiem Wam nasze 1,93cm szczęścia. Ma pięknie mrugające serduszko :-) Wszystko jest w najlepszym porządku, ufff ;)
Kolejną wizytę mamy za miesiąc. Mam mieć badania genetyczne.
Mam już kartę ciąży i w poniedziałek idę na krew i mocz. No to chyba na tyle.

CAM00571.jpg
 

Załączniki

  • CAM00571.jpg
    CAM00571.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 41
Do góry