reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Cześć dziewczyny
Super dzidziulki na fotkach.
Trzymam kciuki za wizyty.
Pozdrawiam gorącą u nas chyba znów będzie ponad 30 kresek.
Rano jedynie rześko, bo wczoraj mieliśmy wieczorną ulewę, pogoda jak w tropikach tylko pracować trzeba.
 
ehhh u nas też masakra!!! upał straszny!!! mdłości znowu powracają i tak kilka dni ich prawie nie ma później kilka dni są...:confused: ....mam smaka na oliwki....wczoraj opakowanie pożarłam a dzisiaj machnę sałatkę grecką.... ehhh dopiero po śniadaniu a najchętniej juz bym ją wszamała :laugh2::laugh2: ale odczekam ze 2 godzinki :-p... myśląc o niej:laugh2:
 
Dzień dobry dziewczynki
Przepraszam że tak długo się nie oddzywałam ale miałam ciężki tydzień...Niby l4 a pracy miałam co nie miara.
Nie doczytam was więc wszystkim nie odpisze przepraszam:-(
Gratuluję udanych wizyt i pięknych fasolek dziewczynki:tak:
Ja byłam wczoraj na wizycie dostałam l4 na kolejne 2 tygodnie, Pani doktor długo robiła usg aż powiedziała że dziecko jest bardzo małe za małe jak na 7t4d i nie widzi serduszka... nie muszę wam pisać jaka była moja reakcja...
Wieczorem byliśmy u innego lekarza pani doktor ponownie zrobiła mi usg zbadała pomierzyła i powiedziała że ciąża jest za mała o 2 tyg ale trzeba poczekać bo każde dziecko rośnie inaczej...tak więc przed nami ciężki tydzień czekania...:-(
i pytanie co będzie dalej ?????
 
Kasiu nic musisz czekac i trzeba dzidziolkowi dac szanse na nadrobienie zaleglosci. Ja w czwartek wieczorem ide i mam nadzieje ze moj dzidziolek sie pokaze bo odrazu ruszam w trase
 
kasik.... trzymam kciuki za Twoją fasolinkę.. oby wszystko było w porządku...&&&&&&&&

kasikz za wizytę &&&&
 
KasikP Calym sercem jestem z Toba i trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze!!! Moze naprawde jest to mlodsza ciaza, moja jest mlodsza o ponad tydzien i pani doktor szukala serduszka baaaardzo dlugo i znalazla (chyba, bo tak do konca to przekonana nie jestem...). Takze moze Twojej braklo troche cierpliwosci.
 
reklama
sealpup - jasne, że w ciąży można ostre. efektem ubocznym może byc zgaga tylko


Anulka_marcowa, my w naszą pierwszą ciąże też zaszliśmy "dzięki" novum ;-). leczenia co prawda nie rozpoczeliśmy, ale kilka tys na badania oddaliśmy. staranka zajęły 2,5 roku. w drugą ciąże zaszłam po 3 latach starań. w 3 ciążę - po 4 latach.


KasikP, a dzidzia powinna byc w takim wieku jak wg @? bo moja jest o 2,5 tyg młodsza. ale mnie to nie dziwi i tak było od pierwszego usg.
jesli jest opcja, że ciąża jest młodsz ao 2 tyg, to wszystko w normie. keidy planujesz nastepne usg? bo najważniejszy teraz jest przyrost CRL. niestety w tym wieku wszystkie maluszki rosną prawie tak samo. faktem jest jednak to, że sprzet usg może być różny. my w 5t4d widzieliśmy już serce, w pierwszej ciąży w prawie 8 tyg dopiero zobaczyliśmy.
to wasze pierwsze usg?


dziewczyny, piękne te marcowe dzieci :-)

ja nadal mam problem z trawieniem. jadę na espumisanie, troche to pomaga.
od wczoraj po południu włączył mi się nagle częstomocz. po raz pierwszy normalnie. ile razy byłam w ciąży, nie miałam tego objawu.
 
Do góry