reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Ahaaaa to takie oszukaństwo:) no ja mam wg. OM i USG ten sam termin wiec jestem dziwna poprostu... Wiecie boje się ze wszystko jest tak idealnie idealne ze wyjdzie cos co to zniszczy.. Eh... Straszne to jest..
 
Justynka, też mam takie myśli. Zwłaszcza jak patrzę na niektóre ciąże z poważnymi problemami. U nas wszytsko raczej gładko (chociaż akurat różnice między OM i USG mamy), ale i tak czasem myślę czy na końcu wszystko się nie spier.... Ogólnie, zły dzień mam, zły humor, duszno mi i nie wiem co ze sobą zrobić :(
 
Dziewczyny myślcie pozytywnie! :-) wiecie ... zawsze coś może się stać czy w brzuchu czy poza nim od chorób po wypadki różnego rodzaju ...dlatego nie ma co się zadreczac!
wiem jak wam ciężko juz jest ... ale lada moment się to zmieni i jeszcze zatesknicie za brzusiem ;-)
Co do porodu ... będzie bolało. ..musi ale to ból fizjologiczny nie patologiczny będzie służył do narodzin :) tak się nastawcie a ten ból da się przeżyć ;) pamiętajcie tylko żeby na skurczach się maksymalnie rozluźnić i powoli głęboko przeponą oddychać ... rzeba sie przełamać bo w bólu się spinamy i oddychamy szybko i płytko ... to był mój trzeci poród i uwierzcie to pomaga tylko musicie o tym na porodowce pamiętać :)
Będzie dobrze wszystko dziewczyny! Dacie radę !
 
reklama
Do góry