reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Kropelka tak ma byc z tym pokarmem, na poczatku jes teoszke siary a pokarm sie pojawia w 2/3 a nawet 4 dobie kiedh rosnie popyt, trzeba dostawiac aby pokarm sie pojawil. Moja Gosia cala dobe trzymala mnie przy piersi i nastepnego dnia powoli ruszylo, ale nje mialam.zadnych schiz czy cos, spokojnie czekalam az to sie stanie. Dziecka nie zaglodzicie jak dobrze przystawiacie , ssak wie co robic aby podaz byla,tak dziala natura. Ja mam teraz nawal, i choc staram sie nie doic laktatorem zeby nie robic nadprodukcji, jak mi wstreciu h zasnie na 6 godzin a ze mnie tryska to jedna piers doje a na druga budze Gosie. Przy Tosi nie mialam nawalu przy zosi sie doilam i nabawilam szeregu klopotow z zapaleniem piersi na czele z raji duzej nadprodukcji. Eh, uwielbiam zagadnjenia laktacyjne, uwielbiam oksytocyne i tez wystrzal rozanielonych uczuc razen z mlekiem, moglabym rodzic i karmic dopoki nje mam menopauzy:):)
 
reklama
Aknytsuj nie napisalam ze Ty jestes zenujaca tylko sposob w jaki piszesz o swoich odczuciach odnosnie mam karmiacych byl zenujacy. Nie oceniam Ciebie tylko ten post...no mocny byl. Who zaleca dokarmianie.dzieci do.2 rz jak ktos ma.ochote i mozliwosci i ochote to why not. Jestem przeciwnjkiem stowarzyszen mam.karmiacych osmiolatki, ale 2 latek to male.dziecko ktore wciaz potrzebuje bliskosci...jesli ten sposob jest ok...to nasze.dzieci...widzenie w tym czegos odrzcajacego jest dla mnie nienaturalne.
Xenian ssanie.smokow czy picie ze smoczkow pdzez czrerolatki to.raczej domena mam butelkowych i tego ze.na czas nie pfzeszly na kubek.niekapek. Sorry za bledy ale zmienilam telefon i nje moge sie przyzwyczaic:(
 
co do karmienia w miejscu publicznym nie mam nic przeciwko
Lubię jak odbywa się to dyskretnie
W domu tez lubiłam wychodzić do innego pokoju to była nasza taka intymna chwila nikt nam nie przeszkadzał dziecko się nie rozpraszało nikt przez ramię nie zaglądał
mała głowy nie wykręcała bo ktoś akurat do niej gadał ale ssiesz, głodomorek i takie tam
najbardziej irytująca była w tym moja teściowa mistrzyni w rozpraszaniu
w kiblu za przeproszeniem nigdy bym nie karmiła bleeeeeeeee:no:
Ja jak gdzieś na zakupy wychodziłam to starałam się nakarmić i dopiero wyjazd
Dwu czy trzylatka nie karmiłam może faktycznie obyć się bez cyca w miejscu publicznm,

Jakie piękniutkie te wasze bobasy nie wymęczone porodami pulchniutkie i te wielkie ślepka :-) całować całować
 
Jak patrzę na zdjęcia Teodorka to aż lzy mi się kręcą w oku bo tez juz bym chciała patrzeć na to moje śliczne, wymarzone dzieciątko.. O które tak walczyłam z własnym organizmem..
 
Nooo, śliczny Teoś. I wcale nie jakiś pulpecik jak go sobie wyobrażałam po podanych rozmiarach.

Ja właśnie zaliczyłam mega wstydliwą sytuację;/ Posikałam się (albo wody mi trochę odeszły- nie jestem w stanie stwierdzić). Ot stałam przy zlewie i myłam ręce a po nogach mi ostro poleciało. Masakra. Od razu się wykąpałam i przebrałam ale za jakiś czas zdarzyło mi się to samo tylko już mniej.

Można pomylić wody z oddaniem moczu:p? Bo to moja pierwsza ciąża, nie wiem czy można:p
 
Wiesz mi się zdarza poppuscic przy kichaniu bo zwieracz kiepsko trzyma.. Podobno to się zdarza jak dzidzia sisnie ale ja zawsze czuje skąd to.. Nie czułaś ze "sikasz"?? Moze to jednak te wody.. Hmmm.. Świetne pytanie bo ja tez z chęcią sie dowiem jak to z tymi wodami jest..
 
No to jednak było niekontrolowane posikanie się w takim razie:p Bo pomimo tego, że się wykąpałam- dalej czuję jakiś zapach:D Dzięki:) Bo już w głowie oczywiście byłam cała gotowa do ewentualnego wyjazdu:D

Justynka- właśnie nie czułam, że sikam, bo to się stało zupełnie bez mojego udziału i wiedzy. I nawet jak się zorientowałam, że coś leci to nie mogłam tego powstrzymać. Chyba moje mięśnie się właśnie poddały:D
 
No w sumie racja ze mocz ma swój specyficzny zapaszek.. Ale w sumie jak te wody odchodzą to cos się specyficznego odczuwa czy poprostu plyna ..??
 
reklama
Xenian oj zdarza sie każdemu :) mowie ja jak tak sobie konkretnie kichnę a w tym mieszkaniu kicham strasznie.. To tez mi się zdarza.. Oj rozluznilo Cie to zmywanie poprostu :) to oznacza tylko ze nadal jesteś w ciąży :)
 
Do góry