reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Z@t najwazniejsze, ze jestes gdzie powinnas byc. bo juz sie balam, ze we wlasnym lozku urodzisz. powodzenia!!!! trzymam kciuki :tak:. mysle, ze pojdzie piorunem.

kradz a Ty spac idz. no. musisz odsapnac po tym co bylo i przed tym co bedzie :tak:
 
Ja spałam ale teraz mam jeszcze jedna kobite na sali po cc i chodzą do niej położne i jest zamieszanie.
 
O 10.57 przyszła na świat Hania. 3549 g i 54cm. do 10 cm wytrwałam ale musieli zrobić cc, bo główka nie chciała się wstawić w kanał. Jestem mega zmęczona ale szczęśliwa ;)
Miałam ja juz u siebie ale teraz zabrali bo ja muszę leżeć jeszcze do 23.00.
Mąż zdążył się wrócić z trasy i był ze mną od 6 cm.
Teraz juz trochę odespałam noc i poranek pełen emocji.
Gratulacje!!!!!!

Z@t powodzenia,trzymam kciuki za szybkie rozwiazanie &&&&
 
aaaaa laski co to sie dzieje.. luty mamy jeszcze :-D:-D:-D:-D a tu porody codziennie :-D

z@t..... no kochana Ty już pewnie dawno po :-) ale &&&&&&&&&&&&&&&& zaciśnięte póki nie potwierdzisz :tak:

a u mnie cisza :)
 
tak mnie wczoraj ta namacana glowka Z@t przejela, ze caluska noc snil mi sie porod. moj i Z@t. i z jakis niewyjasnionych przyczyn obie mialysmy rodzic w poznaniu :-D. a sen mnie tak pochlanoal bez reszty, ze stala sie rzrcz dziwna i niespotykana. bylam w nocy tylko raz siku ( oststnio moja norma to 5 razy!!!!) i tylko trzy razy zmienilam pozycje spania. szok :szok:.
obstawiam, ze Z@t juz jest dawno po i odsypia.
 
z@t, kciuki już pewnie niepotrzebne, ale zaciskam na wszelki wypadek jeszcze.

Sunajka, blisko byłaś z przepowiednią,tylko Ci się Mamuśki pomyliły ;-)

To co tu się dzieje to już jakieś szaleństwo ;-) zaczynam się bać... ;-)
 
Charlie, niestety tak się dzieje, jakbyś brała sterydy na codzieńm to by serducho się przyzwyczaiło ;-)


z@t, jak ty się dałas rady zwinąć żeby sięgnąć głowki? no i wcięłaś mi się w kolejkę :p


sunajka, proszę o aktualizację przepowiedni :p
 
reklama
Rodzic rodzic kochane! Im więcej was tym ja się czuje pewniej .. :) mam nadzieje ze wczoraj doktor mi wywrozyl rozwiązanie za dwa tygodnie :)

Dzisiaj mam wizytę u swojej gin.. Po pracy po 15.. Wiec zobaczymy co jeszcze ona mi powie...
 
Do góry