reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Justynka, myślałam że tylko ja jestem z tych co to biorą wszystko co im dają :p Kasę biorę, częstują jedzeniem - nie pogardzę, przeziębienie - a dawaj co ma się zmarnować wirusek :D
A tak na serio to współczuję. Ja juz marzę, żeby się obudzić bez kataru. Poza tym nadal nie czuję smaków ani zapachów i to mnie chyba nawet bardziej wnerwia bo wszystko co jem smakuje tak samo...
Tak więc dużo zdrowia Ci życzę, oby szybko przeszło.

Elżbietka, ja mam dwie małe torby. Jedną dla mnie, jedną dla dziecka.
Co do nosa to pewnie tzw katar ciążowy. Czytałam o tym w którymś kalendarzu ciążowy. Tam niby pisali ze to przypadłość pierwszego trymestru, ale mnie zaczął doskwierać jakiś pod koniec drugiego i cały czas potem miałam lekko przytkany nos zwłaszcza przed spaniem i w nocy.
 
reklama
widze, ze jakas epodemia :szok:
mi zostal katar i obsrupany nos. i tylko czasem mi cos tam uwiera w gardle. ale ogolnie nie jest zle.
a wcz wieczorem spadl nam snieg. temperatura spadla do -5. i dzis mamy calkiem bialo. Filipek ma radoche. w sumie drugi raz w tym roku mamy snieg.

Elzbietka moja torba juz jest olbrzymia a jeszcze nie spakowana wpelni. ale w szwedzkich szpitalach nie ma ubranek dla dzieci. wiec spakowalam ich calkiem sporo.
 
U mnie dla dziecka musze mieć tylko nawilżone husteczki I pampersy i dodatkowo jeśli chce to kilka par skarpetusiów i łapki-niedrapki. Ja dopakowałam jeszcze czapeczkę i pieluchy tetrowe. Całą resztę daje szpital.
Moja torba za to jest wypakowana po brzegi bo dla siebie musze wziąć wszystko i jeszcze do bocznej kieszonki torby dla dziecka wrzuciłam klapki, bo u mnie się już nie zmieściły :)
Wymiarowo obie torby to takie typowe podręczne jak do samolotu.
 

Załączniki

  • 1422951218288.jpg
    1422951218288.jpg
    14,1 KB · Wyświetleń: 27
Dziewczyny czy któraś z Was leczyla zęby w ciaży? Mnie zaczął boleć w nocy i muszę dzisiaj coś z ttym zrobić, ale nie wiem czy w razie czego można mnie znieczulać
 
Ja nie wiem co musze a co nie.. Spakuje sobie wszystko.. Z reszta jak czegos zapomnie to do szpitala nam ok. 4 km wiec eS. Mi dowiezie :) jak cos będzie potrzebne... W sumie to muszę jeszcze kupic kilka rzeczy... Dziewczyny kupowałyście te gacie siatkowe?? Gdzie to dostane???
 
kradz moze to dobry pomysl zeby oddzielnie spakowac siebie i Dzidzie. chyba tez tak zrobie. latwiej bedzie potem odnalezc sie w szpitalu. i dobrze, ze przypomnialas o klapkach, bo jakos mi wylecialy z glowy.

no nic. poranne polegiwanie czas zakonczyc. wcz zarobilam ciasto drozdzowe na gofry. nocowalo sobie na tarasie. zaraz ide robic gofry i przyszykowac co trzeba na zupe ogorkowa. po szkole Filipa przychodzi do mnie kolezanka z synem. chlopaki beda sie bawic a my pogadamy. no i oczywiscie zagryziemy goframi.
wcz wieczorem M dostal tez info z optyka, ze sa juz okulary Filipka. swoja droga dziwnie, bo wyslali sms pol h po zamknieciu sklepu...
 
Justynka, a gdzie rodzisz? ja w Piasecznie. na ich www jest lista rzeczy, wiec może na stronie twojego szpitala też jest?
ja majtki kupowałam na allegro, razem z mnóstwem innych drobiazgów. ale generalnie można je kupić w większych marketach (real, auchan) na dziale niemowlęcym, w smyku, podejrzewam, że w rossmanie też mogą być.
ale równie dobrze możesz wziąć kilka starych majtek i później wyrzucić. albo kupić z 5 par na bazarku po 1 zł ;-). i później wyrzucić. te jednorazowe mają dość luźną formę ;-)

czy wasze maluszki też mają często tą wkurzającą w sumie czkawkę?:nerd::eek:
 
Justynka zadzwoń do szpitala lub sprawdź ba stronie www. Często mają wypisane co jest potrzebne tak jak Elżbietka pisze.
Gacie siatkowe kupiłam razem z zakupami aptecznymi w Gemini, ale w rossmanie tez są.

Tak, u nas czkawki zdarzają się ze trzy razy dziennie, wtedy mam wrażenie ze pęcherz mi pęknie bo to podskskiwanie wprawia go w drgania i musze szybko wręcz biegiem wc odwiedzać :) tak, wkurzające to jest :p

Z@t ja nie leczyłam ale jestem pewna że znieczulenie miejscowe spokojnie możemy wziąć. Nie wpływa to w żaden sposób na Bobasa.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry