reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

sunajka moja tesciowa podczas kazdej rozmowy pyta ile juz przytylam ( jak poczatkowo tracilam na wadze to odnosilam wrazenie, ze jest rozczarowana). oststnio natomiast wystrzelila z pytaniem ile rozstepow juz mi soe zrobilo?

aknytsuj tez jestem tendencjonalna jesli chodzi o wage... z poczatku ciazy tracilam. doszlam do -6,5. potem jednak zaczelam nadrabiac. a teraz boje sie wejsc na wage...
 
reklama
WItam się i ja po długiej nieobecności.
Sunajka jakie ty cuda robisz
Mamusia zdrówka
Margerrita trzymam mocno kciuki
Witam nowe dziewczyny
 
Cześć dziewczyny!

Przyjmiecie mnie pod swoje skrzydła?
Do tej pory byłam aktywna na dziale "ciąża o poronieniu" ale pora chyba dołączyć do waszego działu.
Starałam się w miarę nadrobić od listopada o czym pisałyście ale op takiej dawce informacji nie jestem w stanie połączyć "imienia" z opisami, mam nadzieję, że wybaczycie. :)

Kilka słów o Nas ;)
W maju straciliśmy nasze dzieciątko. Bóg na szczęście obdarzył nas bardzo szybko znów fasolką, która dziś w 25 tyg ma ponad pół kg i ok 30 cm i zwie się Olkiem i czasem tak kopie, że mam wrażenie zrobi mi dziurę w brzuchu ;)) A pojawić się ma na świecie 20 marca.
Jak na razie ciąża rozwija się prawidłowo, wszystkie badania są wręcz idealne. Walczymy tylko z infekcją, której nie mogę sie pozbyć od samego początku. Nie wiem czy to wina moja, czy lekarki, że przepisała mi już 4 lek, ktory chyba jest najbardziej uciążliwy, bo swędzi jak tabletka rano wypływa :/

Nie chce pisać wypracowania na samym początku więc bede systematycznie się udzielać :)
 
Sunajka Ty spryciulo :) chyba tylko ja na tym forum jestem takim totalnym beztalenciem :-D ani gotować, ani piec a o szyciu nie wspomnę :)

Ja do glukozy nie moglam dodac cytryny ale jakoś dalam radę. Myslę, że badanie do przeżycia alczkolwiek faktycznie nic przyjemnego :)

Ja na razie ok 4kg na plusie ale mam wrażenie, że wszystko idzie w brzucho:)

Mamusia zdrowiej :)
Martavel witaj :)
 
Martavel witaj i rozgość się :) cieszę się, że Wasz Bobas tak pięknie się rozwija. Oby Ci szybko przeszła infekcja, żebyś mogła die tu razem z nami q pełni cieszyć tym czasem, który nam został do marca :)

Co do tycia, to moja teściowa też uwielbia podkreślać, że robi się że mnie "misiek" z tym, że mimo że przytulam już 8 kg to wszystko poszło w brzuszek, reszta bez zmian. Na szczęście ona miała to samo na myśli, ale też bym wolała żeby swoje uwagi pozostawiła dla siebie. No cóż...
 
A ja mam na odwrót. U mnie wszyscy mówią: "Boże jaka ty chuda jesteś (przytyłam ok 5kg) brzuch ci tylko trochę odstaje. Ty na pewno coś jesz? Żebyś dziecka nie zagłodziła... " Nikt tylko nie pamięta, że moja mama w ciąży była chuda jak patyk a urodziła trójkę zdrowych dzieciaków. Teściowa któregoś dnia powiedziała, że w końcu jest spokojna o ciąża, bo jak przyjechałam do niej na weekend to powiedziała, że aż miło popatrzeć że ja jednak coś jem...
 
ja w tamtym miesiacu przytyłam 3 kg;/ (od początku całe 5), a moja teściowa zkwitowała no ja nigdy nie przytyłam 3 kilo w miesiac.. podniosła mi tak cisnienie ze teraz staram się wcale z nią nie rozmawiać.. na temat tego co mi jest jak i w ogole..
 
reklama
ja to nie kumam, ze co niektorym nie przyjdzie do glowy, ze nietaktem sa uwagi na temat wagi. a juz zwlaszcza skierowane do kobiety ciezarnej, ktora ma prawo by na wadze przybrac i ktora z cala pewnoscia sama ma sie z tym kiepsko i nie potrzebuje tego jeszcze slyszec na okolo.
w przyadku mojej tesciowej to taka ciekawostka, ze ona w obydwu ciazach przytyla 30kg ( mam na mysli, ze w kazdej ciazy te 30kg). a brzuch ostro pooraly jej rozstepy. wiec chyba tego zyczy innym.
a skad innad dzis jest bardzo szczupla juz od dobrych kilku lat. i na kazdym kroku lubi komus dowalic. jakos tak w poczatkach ciazy tesciowe byli w szwecji ibylismy wszyscy na grillu u brata M. tesciowa nagle wypalila: tak sobie patrze i karina z maciejem sa najszczuplejsi, my tacy srodkowi a monika michalem najgrubsi.
stracilam apetyt w jednej sekundzie.
 
Do góry