reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Dobry wieczór:)
mamusia ja też dziś robiłam glukozę i moje małe szczęście też zaczęło nieźle fikać po takiej dawce słodkości :) Ja się miałam trochę gorzej ale wyniki na szczęście ok :)
 
reklama
Dziewczyny nie ma się co zalamywać. Wiem że łatwo mówić, ale czasem problemy się pojawiają. Pomyślcie sobie tak, że jesteście pod opieką specjalistów, którzy wiedzą jak wam pomoc i zrobią wszystko, żeby Maleństwa urodziły się zdrowe. Dobrze, że takie rzeczy wychodzą na światło dzienne wcześniej bo dzięki temu można uniknąć wielu gorszych konsekwencji. Trzymam za wszystkie kciuki i przytulam!
 
Mamusia nie martwi sie w poprzedniej ciazy ciagle mialam rozne dziwne bakterie wlacznie ze slynnym gronkowcem. Kosztowalo nas to dluzszy pobyt w szpitalu ale wszystko skonczylo sie dobrze. Jedyne co musisz dzialac zeby nie spowowdowalo to jakis zmian powodujacych otwieranie sie np, szyjki. Bedzie dobrze wazne ze o tym wiesz
 
dzień dobry
będzie dobrze laseczki musi być będziemy dzielne
ja glukozę mam dopiero po 15 grudnia
przy chwili wolnego stworzyłam kolejne dzieło lekki kocyk na zamki do fotelika

DSC_0571.jpgDSC_0572.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0571.jpg
    DSC_0571.jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 35
  • DSC_0572.jpg
    DSC_0572.jpg
    13,2 KB · Wyświetleń: 38
Nadchodzą pierwsze święta mamasprzeda.pl dlatego chcemy świętować je w sposób szczególny i podarować coś od siebie innym dlatego zapraszamy wszystkich do zakupu na mamasprzeda.pl Fotogadżetów ze zdjęciem waszych maluszków. Dochód z tej akcji przeznaczymy dla dzieci, którym wsparcie na święta jest szczególnie potrzebne, przekażemy je Fundacji Dobrej Woli, która prowadzi ośrodek rehabilitacyjny dla dzieci.


Zapraszmy na Świąteczny Bazarek
MamaSprzeda.pl - Świąteczny Bazarek / Moje Pierwsze Święta


Dla starszych dzieci gadzety z napisem "Wesołych Świąt" ... naprawde fajnie jest na Boze narodzenie zrobic cos dobrego dla innych, którym troche mniej się w życiu poszcześciło.


1897909_380687202107117_3000868947318714483_n.jpg
 
Sunajka, rewelacja! :-)
Może kiedyś też osiągnę taki poziom zaawansowania. Na razie umówiłam się wstępnie, żeby znajoma krawcowa zajrzała na tą moją maszynę bo dość ciężko wytłumaczyć tu czy przez telefon co jest nie tak. Jeśli ona nie pomoże to mają w zakładzie ponoć fajnego, niedrogiego mechanika.

Justynka, dowiedz się czy możesz dodać do tej glukozy cytrynę. U nas było można i to zdecydowanie poprawiło możliwości jej spożycia. Też było słodkie jak cholera, ale chociaż miało jeszcze trochę smaku i aromatu. Także mi się udało w kilku łykach pozbyć zawartości i nie było tak źle.
 
Dzięki dziewczyny
u nas ponoć do glukozy można dodać cytryny, tylko trzeba wypić w gabinecie i pilnują
się pozmieniało trochę
A teraz taka sytuacja z soboty, byliśmy na obiedzie u rodziców mojego męża
I teściowa nie mogła się doczekać kiedy mnie zobaczy czy już mi brzuch widać
po chwili złapała mnie samą w kuchni i zatekściła ale przytyłaś :baffled::szok:
Ja na nią oczy i nic ugryzłam się w język żeby głupio nie dogadać
Nie wiem jak wy tam dziewczyny ale ja rosnę powoli od początku mi przybyło na razie 3 kilo a byłam wtedy świeżo po lekarzu i ważeniu.
wiem, że nie mam talii osy idzie mi w brzuch wydaje mi się że bardziej niż poprzednio się uwidacznia ale pupa i nogi się trzymają w normie
Chyba jestem w ciąży to talie osy mogę zgubić
Więc sprawdza się że najlepiej z rodziną na zdjęciu :-)

Moja teściowa czasem jak wypali coś głupio mądrego to się poskładać idzie
 
A ja w szpitalu.
U nas nie wolno bylo cytryny i tez pilam przy pielegniarkach ;) ale nie bylo tak źle ;) ja tez nic nie slodze a cukier super na czczo 81 a po dwóch godzinach 117.
Przez ta bakterie skrocila mi się szyjka z 31mm do 25mm dostalam juz antybiotyk rodzice zabrali mal ego do siebie :( a ja do piątku może wyjde na stosach lekach i na plackiem lezeniu.
 
reklama
Kradz oooo to musze zobaczyc z ta cytryna bo ja sie chyba zwymiotuje od tej slodkodci... Najbardziej boje sie chyba tej cukrzycy bo jestem otyla... I mam tendecje do tycia.. Na ostatniej wizycie moja gin nawrzeszczala na mnie ze za duzo przytylam... Naprawde masakra jakas juz nawet zapisalam sie do dietetyka na styczen.. Ale.zeby mi tylko ta cukrzyca nie wyszla :-(
 
Do góry