reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Witajcie Mamusie! tak długo mnie tu nie było, że mogłyście mnie już wykluczyć z towarzystwa. nie będę się tłumaczyć, nawet mi się nie chce. dla wtajemniczonych i zainteresowanych napiszę tylko że sercem jestem z wami wszystkimi, ale kończę na czytaniu i podglądaniu. od tygodni zmagamy się z wieloma nieprawidłowościami, jestem już nie tylko na szwie ale i na pessarze, nie wiem, czy jeszcze jakieś zabiegi mogą mi wymyśleć, najchętniej trzymaliby mnie w szpitalu do samego porodu. nasz dzidziuś okazał się być chłopcem - będzie Mateusz. Ma wadę płuc, na szczęście po szeregu męk i masie badań nic więcej. Gruczolakowatość torbielowata płuc i serce przesunięte w prawą stronę,wada wrodzona, przypadek 1:250000.. podejrzenie były dużo gorsze-przepuklina przeponowa, czyli że jelita i narządy przez dziurę w przeponie pchają się do klatki piersiowej...nie chce mi się pisać więcej, możecie o tym poczytać w necie, a co do tego, co przeżywam, możecie się tylko domyślać. nic mi się nie chce, strasznie się martwię i wegetuję nadal na leżąco.
ściskam serdecznie życzę wam wytrwałości i zapewniam o pamięci:)
 
Kartagina, cały czas się zastanawiałyśmy co u Ciebie.
Nikt Cie nie chce wykluczać. My tu pamiętamy o każdym i zawsze służymy chociaż swoim wsparciem.
Na pewno wiele przeszłać, współczuję Ci strasznie nerwów o Mateuszka, jeszcze ta skracająca się szyjka.
Kochana jesteśmy z tobą. Zawsze możesz tu napisać!!! ściskam mocno!
 
Kartagina bardzo czesto wspominalysmy ciebie...martwilysmy sie i przykro mi bardzo ze u mateuszka postawiono taka.diagnoze ale mam.nadzieje ze uda sie to wszystko.wyleczyc i mateuszek bedzie normalnie mogl funkcjonowac.... Przytulam mocno i wierze ze wszystko bedzie dobrze...
 
Kartagina ja również trzymam kciuki za Was :-). Nikt nie wykluczył Ciebie i naprawdę się martwiłysmy
Dobranoc
 
Kartaginą ja tez wierze, ze wiecej złych informacji juz nie bedzie, lecz same dobre. A Mateuszek przy waszej pomocy wyrośnie na cudownego zdrowego chlopaczka. &&&&&&&
 
Za każdym razem jak mnie pytali o płeć, mówili "nie ma znaczenia. Najważniejsze, żeby było zdrowe". Wiadomo, ja też niczego nie pragnę tak bardzo jak tego, ale... Ale przecież równie dobrze może urodzić się chore lub z komplikacjami i co? Mam mniej kochać? Będzie gorsze? Gadanie takie tylko;/
 
reklama
Kartagina wspolczuje zmagan ale kochana trzeba walczyc. Tez wiem cos o tym. Mam nadzieje ze w tej ciazy mnie to ominie. Nasza corcia ma przestawione trzewia dolne - pozamieniane miejcami .tez latamy i sprawdzamy. Trzeba byc pozytwynej mysli trzymaj sie. Co do przpuchliny . Kolezanki dzieci obydwoje maja. Ja urosly troche to mialy operacje . Ten czas do operacji nie jest latwy bo dziecko czasmi sie meczy niestety . Zdarzalo sie ze ta przepuchlina gdzies uwiazla i musile leciec do szpitala ale teraz juz git
 
Do góry