reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Lozeczko fajne a propo moze doradzicie. W sypialni mam lozko i meble wenge blee;) jano szare sciany i szaro/ biale dodatki bede robic jak myslicie jakie lozeczko. Jak wstawie kolejne ciemnie to nie bedzie za ciemno? Ale czy biale pasuje?
 
heven od marca maja z poznania samoloty do mnie latac to wtedy moge zrobic zurek i przylatuj :-D
a ja po poludniu wkoncu zgadalam sie z mama i sie okazalo, ze smakolyk mojej Babci to polewka. robi sie ja z maslanki, zaklepki i smietany. zadnego zakwasu w tym nie ma. nie wiem co ja sobie uroilam. ale polewke niebawem zrobie. a jak wyjdzie trudno powiedziec, bo tu nie ma maslanki wiec czyms bede musiala to zastapic.
a ja sie obzaralam jaki dzika swinka drugim daniem, ktore wczesnym wieczorem zapodalam. pieczone paleczki z kurczaka, pieczone male ziemniaczki w skorce i surowka z lisci i warzyw rozmaitych. o matko jak ja dawno nie jadlam kurczaka.

ale mimo najedzienie jestem nieco nerwowa. zawarlam z kolezanka pakt. nie jey slodyczy. a jak ktoras zje mimo to to musi karnie wycwiczyc spozyte kalorie na orbiku badz rowerku. do cwiczen mnie nie ciagnie wiec nie chce sobie fundowac takiej kary. ale mam slinotok na mysl o czyms czekoladowym.
 
Jezeli mowa o słodyczach i ćwiczeniach to my z Różą robimy dzisiaj masę :D
ImageUploadedByForum BabyBoom1413050758.474863.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1413050758.474863.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1413050758.474863.jpg
    34,7 KB · Wyświetleń: 20
reklama
Do góry