reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Żgutek ja też czekam na info po wizycie :)))
Anulka_marcowa- co za obroty! Ja dziś siedzę, nic nie robię i kicham takim katarem, ze szok. Oddałabym wiele za taką energię co wczoraj ! A jutro pierwszy zjazd w szkole ;(

Dziewczyny w kwestii kultury ludzi wokół to ja nie ukrywam, że już korzystałam z takich ustapień, ale u lekarza. Na poczcie na szczescie jest gdzie usiasc, ale jesli bym jechala pociagiem czy autobusem to poprosiłabym o ustąpienie miejsca. Zawsze starałam się ustępować miejsca- czy to osobom starszym i chorym i kobietom w ciazy i tego samego bede wymagac. Są kobietki, które czują się super, ale usiąść im pewnie też nie zaszkodzi by odsapnąć. Pewnie wymuszając ustąpienie narażę sie na dyskusje i jakies fochy, ale narobie hałasu to sie moze cos ludzie nauczą na przyszlosc. :) ( Złudne nadzieje, ale...) :p

Ja ostatnio też mam takie czasem uczucie w brzusiu, ale niwiele sie rozni od tego rozciagania macicy itp. W sumie mamy jeszcze czas.:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja na poczcie nie oczekuję obsługi poza kolejnością, ale nie pozwolę jakieś starej babie się wpychać. Bo z nas dwóch to ja mogę oczekiwać pierwszeństwa.

Co do spotkania to mi w sumie obojętnie jaki dzień tygodnia i która godzina, mogę się dostosować.

14.10 idziemy na te warsztaty mamo to ja.

Żgutek czekamy na wieści!!!
 
Ostatnia edycja:
Anulka to szalony dzien miałaś. Ale grunt, że wszystko załatwione.

Też bym chciała się spotkać, ale nie mam jak być w Warszawie ehh :(

Patrycja, dopiero teraz, przeczytałam krótką, ale jaką treściwą notkę Twojego męża na blogu, tylko pogratulować takiego faceta u boku:tak:
 
Nasza Anulka wróciła do rzeczywistości :-) Szaleniec ;-)

Patrycja
widzę, że testujesz wino bezalkoholowe, to z tej stronki którą kiedyś Wam wrzucałam? I jak?

Ja do Warszawy nie dotrę, trochę daleko... A chętnie bym się z Wami zobaczyła. :tak:
 
Dziewczynki kochane

Jestem po wizycie :-) czekaliśmy godzinę bo była obsuwa czasowa. Lekarz bardzo spokojny i cicho mówił, że ledwie słyszałam co mówi. Oczywiście płeć Wojtusiowa potwierdzona bez zmian synek, zmierzono mu wszystkie długości. Później opisywał mi lekarz po kolei co bada profil buzi, kość nosowa, oczka … wszystko prawidłowo, rączki i nóżki pięć paluszków, narządy też w porządku, na końcu serduszko jak najbardziej prawidłowe. Wojtek grubas waży już 390 g.
Odetchnełam z ulgą bo bałam się dzisiaj okropnie jak wyszłam ryczałam okropnie wyglądałam jakby mi złą diagnozę przedstawiono. Tak się cieszę bo naprawdę marzyłam już o maleństwie i czekam na nie każdego dnia. Cieszy mnie każdy ruch w brzuchu chociaż czasem boli he he.



Niestety nie było to 4 D , następna wizyta u tego lekarza w 30 tygodniu. Sama nie wiem czy wybierać się jeszcze na 4 D porozmawiam z mężem. Więc Patrycja kochana niestety nie mam pięknego zdjęcia
Głównie mam zbliżenia na poszczególne elementy.
Dzisiaj wyjątkowo was po prostu przeczytam i nie pokomentuję bo padnięta jestem

Po emocjach poukładałam ciuszki w szufladzie a teraz piękna pachnąca wypoczywam, nasmarowałam się olejkiem poleconym przez Patrycję na blogu , powiem że jestem bardzo zadowolona bo lepiej się robi masaż niż po tym serum co miałam lirene „będę mama”.
Na buzie na zmianę używam polecony również przez Pat krem sexy mama z olejkiem arganowym.
Dobrej nocy życzę teraz poczytam co napisałyście
 
hej.,..ja do Wawy też nie dojadę ,bo mam za daleko..chyba,że zrobicie spotkanie w Poznaniu:laugh2::laugh2::laugh2:

ja dzisiaj stałam na nogach non stop przez 3 godziny padam na pysk.....
dziewczyny przychodzi godz.19 a mi urywa się kontakt z rzeczywistością...masakra

ja jutro mam na obiad mizerię,ziemniaki duszone i kalafior...pycha.....


wstawiłam na brzuszki zdjęcie!!!

Żgutek super wieśći...jak ja bym chciała też takie info wstawić 21go....jeszcze raz GRATKI!!!a co to za krem do buzi co PATI polecałą???
 
Ostatnia edycja:
Żgutek gratuluję! Tak jak pisałam, że czekam na przepełnioną szczęściem relację więc jestem usatyfsakcjonowana. Pięknie Wojtusia "hodujesz", że już taki duży - dobra robota Mamuśko :tak::-D
 
reklama
Do góry