reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Witajcie dziewczyny.
Z leków biorę tylko lek na tarczycę, Femibion Natal i witaminę D3. Żadnego progesteronu nie biorę.
Termin miesiączki? Nie nie.....Planowo powinna być 8 lipca.

To nie była krew tylko taka jasno brunatna wydzielina.......wydobywała się przez chwilę i ustąpiło. Do tej pory nic się nie dzieje.
Ale będę to obserwować.
Jutro na pewno powiem o tym mojej gince. Mam nadzieję ze jest wszystko w porządku.
Ale tak się wczoraj przestraszyłam że aż chciało mi sie płakać.....wrócił do mnie obraz tamtego felernego dnia :-(

Aaa.....przytulanek z mężem żadnych nie było.....mąż jest w Norwegii i wróci w niedzielę.

sealpup konfliktu serologicznego nie mamy. Oboje mamy Rh+
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny :) troche musialam was nadrobic ;). Witam nowe mamy i gratulacje!Ja narazie zadnych spitkan z porcelana chyba ze robie sie glodna, ale wtedy to szybko krakersa i po sprawie. Za tydzien bede szla do poloznej, bedzie juz 8 tydzien oby bylo serducho :).

MisiaMonisia nie pomoge kochana, niestety, ale na Twoim miejscu zadzwonilabym do gin...
Joanna-mama Hani moge Cie pomeczyc na priv odnosnie porodu w Niemczech? :)

Rurka zazdroszcze wakacji...ja dopiero za miesiac jade do Polski ale to w sumie zadne wakacje...

Ja z chlopakiem bedziemy miec konflikt, ale na to chyba tylko bierze sie zastrzyki tak?Szczegolnie se to pierwsze dziecko.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny :) witam sie w watku :) co prawda mialam sie zapisac po wizycie u lekarza, ale nie moglam sie powstrzymac... dzis stwierdzilam, ze co ma byc to bedzie. Mam na imie Ania, kiedys stala bywalczyni bb w watku "grudzien 2006" i "lipiec 2008". Jeszcze ostroznie, ale sie witam z terminem 21 marzec :)
 
między moimi dzieczynkami jest 4,5 roku różnicy i ja myślę, że to jest extra różnica
Hania się Małą pięknie zajmuje, pokazuje jej zabay a Julka wpatrzona w Nią jak obraz
dla mnie rewelacja- póki co :-)
 
witaj Roni :-) piękny termin porodu.. :happy2:...aaa no i widzę, że mamy specjalistkę od chust... dla mnie to czarna magia ... tzn ich wiązanie.... ale sama idea całkiem niezła...:happy2:
 
Hej dziewczyny :) troche musialam was nadrobic ;). Witam nowe mamy i gratulacje!Ja narazie zadnych spitkan z porcelana chyba ze robie sie glodna, ale wtedy to szybko krakersa i po sprawie. Za tydzien bede szla do poloznej, bedzie juz 8 tydzien oby bylo serducho :).

MisiaMonisia nie pomoge kochana, niestety, ale na Twoim miejscu zadzwonilabym do gin...
Joanna-mama Hani moge Cie pomeczyc na priv odnosnie porodu w Niemczech? :)

Rurka zazdroszcze wakacji...ja dopiero za miesiac jade do Polski ale to w sumie zadne wakacje...

Ja z chlopakiem bedziemy miec konflikt, ale na to chyba tylko bierze sie zastrzyki tak?Szczegolnie se to pierwsze dziecko.
mecz ile chcesz :)
jesli bede mogła, chetnie pomoge
 
reklama
Do góry