reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Dziewczyny może któraś z Was mi pomoże......
Niecałą godzinkę temu byłam w toalecie i zobaczyłam na papierze taka brunatną wydzielinę......Troszkę tego było. Natychmiast poszłam się położyć i teraz widze że ustapiło. Co to moze byc?
Tak bardzo sie boję. Wizyta u gin dopiero we wtorek.
 
reklama
MisiakMonisia nie uzywasz przypadkiem czopkow? Albo nie zaszalalas z mezem? Bo ja mialam lekkie krwawienie w 16 tyg wlasnie przez nadgorliwie wepchniete czopki... nie każde krwawienie to cos zlego ale najlepiej sprobuj skontaktować sie z lekarzem jutro bo nie wiem czy w Polsce o tej porze mozna gdzies zadzwonic/jechac. Przytulam mocno!!! xxx
 
Misiamonisia tez tak mialam i flatego musze brac progesteron...zadzw jutro do swojego gina z rana bierzesz progestrron???? Jezeli nie ma krwi to wierze ze sie uspokoi...daj znac jutro
 
A ja po weekendzie troche zmeczona...w sobote gril i basen u znajomych bylo super ale kilka godz w pozycji siedzacej wywala mi moj brzuchol i wszystko mi przeszkadza;/dzis mielismy odpoczywac ale wpadli znajomi na mrozone kawki i zlecialll caly dzien...wiec w sumie malo odpoczynku...
A ja wizyte mam juz w czwaretk mialam miec 31 ale chcemy wyjechac wiec przesunelam na wczesniej;) zobaczymy czego sie dowiem...

A kochane nie sluchacie kobity ja z nudnosciami juz sobie poradzilam z rana przed wstaniem pijje wode a po przyjsciu do kochni robie sobie siemie lnianie z mlekiem,pol na pol naprawde nie jest takie zle(wole to niz pol dnia chodzic jak ztruta)sprobujcie! Naszczescie nie musze wstawac w nocy i podjadac...w pierwsze ciazy przytylam 20kg;( teraz nie chcialabym przytyc az tak duzo..
 
Witam dziewczynki :-).
Przepraszam , że nie odpisze wszystkim z osobna ale żle się czuje.
Misia Monisia ja też plamię dalej , co prawda już od paru dni. Tylko u mnie to była krew i to naprawdę dużo, myślałam że już jest po ciąży bo pierwszą poroniłam a z Zuzią leżałam do 6 miesiąca i też miałam plamienia. Byłam u lekarza i się okazało , że pękło mi jakieś naczynko i dlatego tak krwawiłam. Mam leżec i odpoczywac . Tylko jak mam leżec przy 4 letniej córci.
Więc głowa do góry będzie dobrze , ale ja na wszelki wypadek skontaktowała bym się z ginkiem , żeby to sprawdzic.
Po co masz się martwic na zapas.
A u nas tak. Mdłości mam przez cały dzionek więc cieżko mi jak diabli :-( , ciągle jestem głodna a na słodycze nie mogę patrzec.
Brzuch mnie boli wiec staram się odpoczywac i kolejną wizytę mam 7.08 więc jeszcze sporo czasu , ale widziałam już serduszko więc mama nadzieję , ze wszystko będzie dobrze. Biorę luteinę i bo bez te
go to u nas się nie obejdzie . Ale najwazniejsze , żeby dzidziuś był zdrowy.
Pozdrawiam was gorąco dziewczynki . Ślemy buziaczki i do spisania jutro :-).
 
reklama
MisiaMonisia - ja nie pomogę... nigdy nie miałam plamień... ale tak jak dziewczyny piszą... ja na Twoim miejscu skontaktowałabym sie z lekarzem, tym bardziej, że dzisiaj poniedziałek... na szczęście a nie niedziela... bo w niedzielę, to różnie bywa na IP...Daj znać jak się czujesz!! Mam nadzieję, ze plamienia ustąpiły!!

U nas leniwie baaardzo wczoraj cały dzień pogoda dziwna, burza, deszcz i duchota nic mi się nie chciało...Jutro wyjazd och jak mi tego brakowało...uroplik...dzisiaj pakowanko :-D:-D:-D co prawda krótki ten wyjazd bo Mój szanowny małżonek niestety do pracy musi wracać szybko...ale dobre i to :-):-)
 
Do góry