reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Karodosia - fety raczej nie powinno sie jesc w ciąży
Patrycja - okolice rodzinne mojego taty :) pozdrow prosze ;p

mojemu babelkowi dzisiejszy dzien sie spodobal, brzus sie uspokoil i kreci sie dosc zwalo, az mi milo :)

do tego patrzac na synka, tak sobie glosna mysle jak ty sie u mnie w bruszku zmiesciles i moje dziecko. mamo ja byłam malutki i zwiniety w klebuszek o tak, widzisz - pokazując pozycje embrionalną :) a teraz jestem sredniaczkiem i juz bym sie nie zmiescil. :-D
jutro znow home office jak milo :)
a co do kulinarnych wyzyc, to dzis zrobilam kurczaka curry - mniam :)
 
Margerrita dokładnie musimy wszystkie zmienić podejście mamy inne priorytety, Mnie też krzesełko wykończyło więc wziełam z labu inne i na nim lepiej.
Ewa bardzo ładne dzieło
Ana no tak nie wierzymy w przesądy :-) i w piątek znów ujrzę pitolka i nie tylko już się nie mogę doczekać. Dzisiaj w końcu zrobiliśmy zdjęcia no i zmierzyłam sobie talię bąka i mam już 90 cm.
Heven mam nadzieję że fejs tu fejs spotkanie udane i nie udusiłaś Pani
Sabrina fajnie, że napisałaś i że wszystko dobrze.

KasikP nie wyszła zupa a czemu? Co z nią było nie tak?
Zarunia ja nie mam problemów z zębami więc nie pomogę , u Ciebie pewnie Lilka mam nadzieję że się dowiesz na następnej wizycie.

Anulka nie no taki obiad kanapkowy rarytas ha ha

Ewka1990 super wieści że wizyta udana fajne uczucie nie?

Kordosia jupiii dałaś znać bo my tu się martwiłyśmy znów o Ciebie

K@sik pyszności
Bigos ja też chcę BIGOS ej no!!! Patrycja Pozdrowienia dla Babci

Znów jestem głodna echhh
 
reklama
Wybaczcie, że nie zapamiętałam, kto co pisał ( będzie trochę zagmatwane).

Na brzuszkach wspomniałam co się ze mną działo :)
Że nie można jeść fety ze względu na...sól? Po to jest nasze łożysko, które jest ochroną przed przyprawami m.in. solą, pieprzem czy ostrym :) Wiadomo, że najlepiej nma wszelki wypadek zachować umiar. Zdecydowanie bardziej niezdrowa jest np. czekolada czy czarna herbata, ale z tym w niewielkich ilosciach tez nasz organizm sobie radzi. Łożysko przepuszcza tytoniowe sprawy i alkoholowe, ale co do jedzenia nie trzeba popadać w paranoję :) Uwielbiam fetę, nie muszę dodatkowo przyprawiać solą :)

Na szczęście w ciąży mam ochotę na tradycyjne smaki i...mięso! Dziś to była taka rozsadkowa odmiana, chociaż też smaczna. Nigdy nie bylam za mięchem a teraz sie odmieniło :D Bigos...ah zjadłabym, Pat nie rób smaka ! Mi ostatnio wyszedł świetny, ale dosyć intesywny, gęsty żurek z tradycyjną białą kiełbasą i poszedł zdecydowanie za szybko :p
 
Do góry