reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
To i ja się pochwalę :)
Dzisija zrobiłąm sałatkę jarzynową bo od kilku dni juz za mną chodziła, a przed chwilą wyjęłam ciasteczka z ciasta francuskiego z jabłuszkami ....mniam. Może jak tych ciasteczek zjem do dzidzia raczy się odezwać.
 
K@sik, te ciastka mnie nie ruszają.... mój bobas woli pikantne papu :p ale sałatka! Daj trochę... Boże jak ja uwielbiam sałatkę jarzynową, a tak dawno nie jadłam.
Przyznam Wam się, że ja nakładam na talerz dużą łyżkę sałatki prosto z lodówki i dużą łyżkę gorącego bigosu i jem razem :p wiem, to dziwne, ale mam to po mamie :D K@sik mi wyśle trochę sałatki, któraś z Was pisała o bigosie w słoikach to też poproszę i zjem najpyszniejszą kolację świata :) nooo zróbcie mi tę przyjemność!
My się chyba na spacer wybierzemy, brzydka tu pogoda ale chociaż pół godzinki...
 
Oooo rany ale jecie pyszności..:-)
Ja gotuję prażoną kasze i do tego mam sos.
Chodzi za mną jabłecznik klasyczny z cukrem pudrem, więc muszę się zebrać w któryś dzień i zrobić,
a no i pierogi ruskie tak mi się ich chce:-)
 
reklama
Dziewczyny jutro jedziemy do Łomży, a wiecie co jest w Łomży? Babcia Zosia, a co babcia gotuje od 3dni? BIGOS !!!!

Dziewczyny dzisiaj na fb pisałyśmy o baby shower. Co poza Facebook-owe mamy sądzą o organizacji takiego przyjęcia? Zrobiłam nawet specjalny post na blogu poświęcony tematyce baby shower. Zapraszam :) Mama, Tata i Bąbelek
 
Ostatnia edycja:
Do góry