reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Właśnie mam wpisane 2 na L4 wiec chyba nie powinni robić problemu. ..
My też mieliśmy psiaka ze schroniska. 13lat z nami był. Jak zmienimy nasze mieszkanie na domek to na pewno zaadoptujemy kolejnego pieska ze schroniska
 
reklama
A ja tez juz czuje sie bardzo zmęczona, do tego mam skurcze macicy i właśnie sie zastanawiam co by jednak szybciej sie na wiZyte umówić. Na zwolnienie nie moge jeszcze iść, bo mam jeszcze ślub i chrzest zaplanowany a na zwolnieniu zawiesze dzialanos, a z obecnej pracy to i tak będę dzwonić i tak wiec różnica będzie prawie żadna, ale to tak jest jak chce potem wrócić na lepszych warunkach. Zobaczymy, jednak dzidzia jest najważniejsza a czuje sie słabej ostatnio ;/
 
Witam w słoneczny dzionek
Witam nową marcóweczkę, gabi1986 cześć i gratuluję
Trzymam kciuki za wizyty
Muszę doczytać was później, do nadrobienia 2 dni :-) mam nadzieję że nie 20 stron:-D nie mama czasu sprawdzić, ach wracam do pracy
Miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
Post pod postem, sorki bo z telefonu pisze. Mamusia nie powinnaś siedzieć tyle w przychodni. Wiadomo, ze to siedlisko bakterii a my teraz szybciej możemy coś Załapać. Nie ma co ryzykować, powiedz ze zle sie czyjesz i nie dasz rady tyle czekać a musisz dzis zrobic badania i basta. Jak ktoś ma coś do powiedzenia to powiedz ze ok jak tu zaslabniesz to ta osoba ma cię potem asystować do szpitala i chyba jednen dobry uczynek na dzien sprawi ze będzie mieć lepszy dzien, wiec niech sie nie awanturuje. Ja z pierwsza ciąża sie nasłuchałam, po którymś razie zaczęłam walczyć o swoje. Jednak znieczulica ludzka jest ogromna. Pamiętasz ze nie robisz tego z widzi misie ale dla swojego i dziecka zdrowia.
 
Dzień dobry :)

Współczuję Wam remontów. My na szczęście zrobiliśmy pokoj dla dziecka juz w lipcu i odświeżyliśmy resztę domu, więc mamy z głowy.
 
dzień dobry!!!!witam się po krótkiej przerwie 2 dniowej..mam nadzieję,że nie ma dużo nadrabiania!!!
witam nową mamuśkę marcową!!!!

dzisiaj boli mnie łepetyna bardzo i jakoś mi tak dziwnie gorąco i słabo

lecę was nadrabiać
 
Witaj gabi1986
Dziś piękny dzień a ja się czuje fatalnie dziewczyny dopadła mię okropna dolegliwość hemorojdy nie mogę siedzieć bo mię boli a wizyta w toalecie to koszmar dostałam maść od gina ale niewiele pomaga:-(
 
mamusia, jak w piątek byłam na badaniach to w lux medzie kolejek nie ma... a i tak jedyna dziewczyna, która była przede mną powiedziała, że mam iść przed nią bo jestem w ciąży... bardzo miło z jej strony. Poprzednim razem kobieta robiła awanturę, bo pielęgniarka zaprosiła mnie do zabiegowego mimo, że byłam któraś w kolejce, ale zobaczyła, że w ciąży to najpierw mnie poprosiła. Tamta baba się oburzyła, że w ciąży to nie znaczy, że wszystko jej wolno itp. Dlatego wiem co znaczy, gdy ludzie na Ciebie psioczą mimo, iż masz prawo wejść do badania poza kolejką. W przychodniach na drzwiach wyraźnie jest napisane 'kobiety w ciąży zapraszamy poza kolejnością'. Jako ciężarna źle znosisz bycie na czczo i obecność chorych ludzi wkoło. Więc ja bym się nie obracała na innych tylko zgłaszała pielęgniarce, że jesteś w ciąży i źle się czujesz. Mamy do tego prawo! :)
 
No wiem,ze takie prawo nawet przy dawaniu skierowania Pani mówila mam wejść bez kolejki,ale Panowie w starszym wieku tego nie rozumieją jeden od razu mi kazal wejść drugi mówi,ze brzucha mi nie widać a,bez śniadania mi dziś bylo źle bo glod i stres robi swoje. Ale Pani za mną to slyszala i kazala wejść mówi la,ze takie prawo mamy w ciąży i powinnysmy to wykorzystywać.
Z synem nie mialam tego problemu bo moja mama jest laborantka i zawsze bylam pierwsza ;) dobrze ze te badania raz na miesiąc tylko.
 
reklama
Ewa biedaku współczuje to nie masz wesoło, może czopki możesz stosować

Heven Tobie również współczuję bólu głowy, na szczęście do nadrabiania nie jest za dużo widać że pogoda dopisała i nie naprodukowałyśmy zbyt wiele

Ja apropo kolejki to akurat tak się złożyło że miałam jedną Panią przed sobą ale jak się już później ludzie rzucili to powiedziałam, że jestem w ciąży i że po pierwsze byłam druga a po drugie, że mam taki przywilej bo z głodu już źle mi było.

W pracy spokojnie dzisiaj mam wene do pisania dzisiaj nie odpoczywałam w szatni dobrze się czuję.
 
Do góry