reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2015

Sunajka, co za frajer... Żenada. Tulę mocno!
przytul_mnie_75.jpg
 

Załączniki

  • przytul_mnie_75.jpg
    przytul_mnie_75.jpg
    12,8 KB · Wyświetleń: 35
reklama
Ewka 12 lat temu nie miałam robionych ani na toxo ani na różyczkę...a w 2012 miałam już wszystkie robione!!!!a jakby co to spytaj u gina!!!

dziewczyny ja już mam problemy założenia nogi na nogę jak siedzę!!!


Heven, też już mi niewygodnie nogę na nogę zakładać i zaczynam się dziko wyginać przy zakładaniu skarpetek :szok:

Patrycja, ale pyszności, uwielbiam połączenie kurczaka z ananasem :tak:

Kajkapol
, witaj! Gratuluję dwójeczki!

Sealpup, zdrówka! współczuję jeśli to zatoki. Ja co najmniej raz w roku przechodzę gehennę z bólem zatok, na szczęście pomagał ibuprom zatoki, ale teraz jak nie wolno to nie wiem... Mam nadzieję, ze to nie to u ciebie i że mnie też ominie.:tak:

Sunajka, nie przejmuj się frajerem!!! W ogóle powiem Wam, że nic mnie w życiu bardziej nie wkurza niż tępe noże w kuchni i tępi ludzie. Ale na jedno z nich jest rozwiązanie, drugie trzeba po prostu olać:cool: Przytulas!!!



Dziewczyny, powiedzcie co z depilacją okolic intymnych...? Teraz jeszcze spoko, ale potem chyba tylko kosmetyczka???
 
KradZ ja w poprzedniej ciazy jakos udawalo mi sie do konca ciazy ale gimnastyka byla ... Bo brzum mialam spory
Na zatoki w ciazy mozna brac sinupred wiem bo bralam bo juz nie moglam glowy schylac tak mnie bolalo i pomoglo
 
Lalkę voodoo poproszę :tak: i jak to tam było z przesądami jak się odmawia ciężarnej to go myszy zjedzą.
Gość nieprzystosowany do życia a że tak napiszę stary, bo ma wnuczkę która jest o rok starsza od Klaudii. Pierwsze myśleliśmy że to dziadek, a nie to tata pełną gębą.
Szkoda tylko dziecka, nie posyła ją na zajęcia dodatkowe, choć są darmowe w przedszkolu np. język angielski, na logopedę też się nie zgodził bo przecież ona dobrze mówi, bo on kuźwa wie najlepiej jest ekspertem. pewnie na ortopedę też się nie zgodzi. Padł nawet teks to on jej do przedszkola posyłać nie będzie bo po co. Obiadu w przedszkolu każe jej nie jeść, ale do pani przedszkolanki on chce aby Klaudia coś codziennie słodkiego w przedszkolu jadła :szok:. To ona na to to co ona je a reszta dzieci patrzy, no tak. Jak dajemy coś do przedszkola to do wszystkich.
rynce opadają
Muszę jakiś film obejrzeć herbatka i lulu
Dzięki za miłe słowa buziaki laseczki
 
Sunajka boze jaki idiota... a to dziecko mamy nie ma? Moze z nua sie łatwiej dogadac? Naprawde szkoda dzieciaka w końcu wiadomo dzieci patrza co kto ma I nie chca być gorsze. U nas w przedszkolu I teraz w szkole głównie kontaktuja sie przez karteczki wkladane dzieciakom do teczek. Fajnie bo w domu można spokojnie przeczytac I wszystko przygotowac. Wkazdym razie nie przejmuj sie kochana. Szkoda ze jest tak ze człowiek sie czasem stara cos dla innych zrobic a tu sue taki dziad znajdzie. :(
 
Kradz no wlasnie ja zawsze mialam trochę problemy z zatokami. Teraz myslalam ze zmienie szkla kontaktowe I przestanie bolec a tu kupa. Stres w pracy wcale dziś nie pomogl. :(

Anulka to ty o tych sledziach pisalas? Ale mam ochote!!!

Macie bardziej wrażliwa skórę? Bo ja ogolilam nogi w niedzielę I teraz cały tydzień mnie skora swedzi I boli. Wczoraj przed snem to myślałam ze sie do krwi zadrapie.

Dalam dzis posluchac synowi bicia serca dzidzia. Ale miał mine. :)
 
reklama
Sealpup, ja na podrażnienia po depilatorze używam pudru babyderam z rossmana. Tani (5,99, w promocji co jakiś czas za 3,99), łatwy w użyciu, wydajny, co istotne z bardzo krótkim składem. Pomaga. W ogóle jest rewelacyjny i używam go też jako suchego szamponu:tak:. Znalazłam kiedyś info na wizażu i od tamtej pory zawsze mam w kosmetyczce. :-)

Babydream, puder dla dzieci, 100 g - Rossmann - Rossnet.pl
 
Do góry