reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Wyniki ok dziś odebralam test pappa 1:20000.
Wizytę mam 21 października na 10:40.
Na polowkowe zapisali mnie osobno 5 listopada na 11:20 za 150zl.
U nas dziś zimno,ale to juz cieplej nie będzie.
 
Ach miałam sprawozdanie napisać z zebrania rady, a ja na BB, czytam, piszę ach, ale wy uzależniacie. Jutro kara piszecie mi sprawozdanie laski. Dziś mi się chce, już idę spać i nic nie napiszę.
Dobranoc kochane
 
Witam się :-)
U nas już cieplejsza noc była. Nie martwcie się, od niedzieli ma być ponad 20 st. Brzmi zachęcająco :-D
Niedługo do miasta siuśki zawieść, trzeba się szykować ;-)
 
Witam sie rowniez ;) Ewa ciekawe oby ciepelko powrocilo. Ja za to wczoraj okrutnie zmoklam,byla ulewa I wrocilam zmoczona I zla, na szczescie raczej nie bede chora :)
 
Dzień Dobry Brzuchatki

Po reprymendach wszelakich i od Was i od najbliższych dzisiaj leżę sobie wygodnie w łóżku mam fajną książkę „Niepamięć „, kilka filmów więc leże i pachnę i „wysiaduję”. Wrzucamy na luz dobrze zrobi mi dzień bez stresu i latania.
Sunajka zdrówka biedaku , wszystkim chorasom zdrówka życzę

Sealpup też sobie to wczoraj oglądałam, żeby się oderwać od rzeczywistości

Dobrego dnia Wam życzę
 
reklama
Dzisiaj M zrobił mi miłą niespodziankę, bo stwierdził, że skoro mam urlop, to urlop i on będzie rano zawoził dziecko do szkoły. A mi pozostaje śniadanie w łóżku i byczenie się:-)

Ale jak to na urlopie, wczoraj pokopałam trochę w ogródku, porobiłam pranie, posprzątałam, zrobiłam zakupy i obiad... Ja nie umiem chyba na wolnym leżeć i pachnieć;-)

A na dzis zaplanowałam prasowanie z 3 prań:-) Muszę zapuścić dobry film, żeby jakoś to prasowanie szło gładko, ha, ha.
 
Do góry