reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Dzień dobry!
Żgutek ja też przed ciążą miałam niedowage (41kg) i lekarka kazała mi przytyć jeśli w ogóle chcę próbować mieć dziecko. ..to przytyłam trochę :)
Ja też bym się z wami spotkała! :):)
Przez ogrom pracy i załatwianie szkoły często mam chyba takie spadki cukru że mi się słabo robi i ciemno przed oczami. Powinnam powiedzieć o tym ginowi na wizycie?
 
reklama
Dzień dobry!
U nas dziś chyba rekord zimna, było na pewno 0 stopni bo samochód do skrobania i przymrozek, brrr! Teraz na szczęście słoneczko świeci to trochę będzie cieplej.

Anulka, zazdroszczę i urlopu (tak, wiem że się powtarzam:zawstydzona/y:), ale chyba dzisiaj bardziej tej ciepłej kołderki. Miła odmiana po wstawaniu o 6, prawda? ;-)

Ana, ja na twoim miejscu bym zapytała, może potrzebujesz jakichś witamin, a kiedy ostatnio robiłaś jakieś badania?

Kupiłam dzisiaj pomarańcze, pomelo też widziałam, ale ochota mi przeszła jak zobaczyłam cenę:szok:. Poczekam chyba na sezon, albo na dostawę w biedronce:-p. Pomarańcze mi wystarczą na razie :-D
 
ana89 kiedy robiłaś morfologię?? Spadki cukru są przy nie regularnym jedzeniu, myślę że powinnaś powiedzieć w ciąży można się nabawić cukrzycy ciążowej lepiej dmuchać na zimne, może to zwykła anemia i przemęczenie.
anulka urlopuj się ile wlezie odpoczywaj kochana :-) ja mojego l4 nie zamieniła bym na pracę choć czasem mi się nudzi strasznie i teskni za pracą to tłumacze sobie że to l4 jest za to że przez ostatnie 5 lat byłam tylko dwa razy na urlopie a tak to ciągle praca praca i praca więc teraz odpoczywam.
 
Witam się i ja, już po śniadanku :)
U nas też jesień na całego , jak wyprawiałam mojego przedszkolaka to rano było 5 stopni..brrrrr

Ana89 ja też mam coś takiego, że mi tak raz , dwa razy dziennie robi się słabo, tchu brakuje i też zastanawiam się co to może być. W poprzedniej ciąży tak miałam ale pod koniec, jak dzidzia uciskała na przeponę. Teraz jest jeszcze za mała żeby gdziekolwiek naciskać.
W poniedziałek idę na wizytę to popytam gina. Tak się zastanawiam, że może to spadek żelaza, bo już poprzednie wyniki miałam na granicy.

No i mi przyszła zachcianka na pomarańcze, tyle o tym piszecie :). Ale muszę poczekać do popołudnia na męża aż mi zakupi, bo ja niestety nie zakuśtykam do sklepu :(.

Miłego dnia
 
Ana, jak najbardziej powinnaś o tym powiedieć lekarzowi. Tak jak dziewczyny piszą, lepiej dmuchać na zimne. Szczególnie teraz, prawda?

KasikP, z urlopu bardzo się cieszę. A wpracy nigdy nie miałam kłopotu z braniem urlopów po 2-3 tygodnie. Ale w przeciwieństwie do Ciebie nie wyobrażam sobie iść już na L4. Po takim dłuższym urlopie tęsknię za swoją pracą i tyle. Wiem, jestem nienormalna:-) . Ale będę sobie póki co brala zwolnienia na jeden tydzień w miesiącu.

Kawunia pachnie obok...
Wczoraj namoczyłam sobie śledziki. Jutro będą gotowe, mniam, mniam.
 
Sie witam i ja;) ja tez mam faze na pomarancze ale poki co pije sok ale moze dIsiaj zakupie cytrusy;) dobrze ze idzie sezon.
Dzisiaj udalo mi sie zlapac tetno dzidziusa ;) i chyba powoli zaczynam czuc cosik tam poki ale zobaczymy czy sie powtorzy.
Boziu jak zimno brrr.... A ja mam lenia a pracowac trzeba
 
Dzień dobry brzuchatki Kochane


Kropelka to dzisiaj widzę wstałyśmy o podobnej porze, ja się obudziłam bo brzuszek zabolał i zmartwiłam się że jest twardy,


Konwalianka zdrówka dla Tymka , ja będę na pewno czytelnikiem Twojego nowego wątku wprost uwielbiam Wasze opisy jak maleństwa reagują na te w brzuszku. Moje poparcie masz Wierny czytelnik.


Patrycja ja już po pobraniu krwi obeszło się bez omdlenia w ogóle szybciutko, bezboleśnie jutro po 15 wyniki.


Micela ciemno to ciemno ale u Mnie rano 0 stopni brr skrobanie szyb w aucie zimnoooooooooo. Kradz widzę że u Ciebie podobnie


Anuleczka to się cieszę że już urlopujesz wypoczywaj kochana


Ana89 o rety 41 kg to niezle masakra, ja glownie chudnę ze stresu i z ilości pracy
 
reklama
Piję kawkę i patrzę przez okno na taras, a tam na stole z 5 sikorek i się kłócą. Ale fajnie. Wyniosę im okruszki. Kiedyś na noc zostawiłam kawałek słonecznika. Nic nie zostało oprócz bałaganu. Mam dużo ptasiorów różnych na ogrodzie. Bardzo fajnie jest je obserwować:-)
 
Do góry