reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Ramonka mam taki sam brzuch czyli ZERO ciazowego na pewno myslisz ze to normalne ??

Zgutek tez bym myslala o wczesniejszym urlopie jak praca stresuje :) I uwazaj na siebie w razie czego raz dwa na pogotowie!!

Kartagina super ze juz w domku
 
reklama
micela normalne :D mój już jest wielki bo ja byłam płaska jak decha a już się nie dopinam w niektóre spodnie:szok:
a oby jak najwolniej rosły :D bo ja do lutego muszę do pracy dochodzić :-D:-D
 
Właśnie jak zobaczyłam Ramonka twój brzusio to od razu pomyślałam, o Miceli, że ona sie martwi, ale u Ciebie też taki płaski i pełnia szczęścia haha. Nie dogodzisz, a duży źle, za mały źle :-D Micela nie martw się, mi się tez wydaje że mój brzusio się zatrzymał ww rośnięciu, ale ciuchy musiałam powyrzucać z szafy, bo spodni nie zapinam, albo cisną.

Żgutek dziś koniecznie taryfa ulgowa i dużo odpoczynku! :-)
 
Kradz dzieki w glowie mam glupie mysli jak wasze piekne brzuszki widze I tez bym chciala miec po czym poglaskac chociaz :) w przyszla srode mam wizyte to mam nadzieje ze sie uspokoje ;)
 
widzisz Micela..niema się co stresować...nie ty jedna nie masz brzuszka...taka twoja uroda(wstawię na zamkniętym mój bebzon)

ja do lekarza chodzę prywatnie to badania też mam prywatnie,ale nie jest źle...nie mam badań co wizytę...dopiero miałam raz robioną morfologię,cukier na czczo,mocz i glukozę do picia!!!teraz mam TSH,HIV.MORFOLOGIA,TOXO i mocz
to pewnie wybulę

Anulka dzięki za przepis..zrobię na jutro..na pewno...........pycha

Ramonka jaka ty chuuuuuda jesteś...ja nigdy tak nie wyglądałam od urodzenia byłam pulchna!!!

Kartagina w domku zawsze lepiej....kurcze przywiozła bym Ci tego budyniu i innych rzeczy których sobie zażyczysz,ale no tego troszkę daleko mieszkasz!!!!

Micela i zaznaczam,że mój brzuszek to bardziej z otyłości!!!!!
 
Heven chetnie popatrze na Twoj brzuszek pewnie jest pieknie zakraglony tak pid spodem a nie z otylisci rzekomej!! Czekamy :)

Kartagina myslalam ze tylko mi sie tak dluzy :)
 
brzuszek urośnie nie ma się co martwić :D moje dziecko ma 400 g! i gdzieś tam siedzi :-D:-D i wszystko jest super bo wizytę miałam 4 dni temu nie ma się co przejmować a jeszcze się umęczysz z wielkim brzuchem wierz mi :tak:
 
reklama
kartagina wczoraj wszamałyśmy z Zuzanką budyń czekoladowy :-)

a moja kropka chyba cos załapała bo goraczkę ma :confused2:
 
Do góry