reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Dzień Dobry, Marcóweczki!
Mój piękny dziś z rana pojechał do Torunia jakieś sprawy na uczelni pozałatwiać, wstałam, zjadłam z nim śniadanie i siup pod kołdrę znowu. :-)
Jadę z Teściówką na zakupy, mówicie, że te spodnie z H&M są takie wygodne? Nie wiem, czy wziąć jeansy, czy tregginsy, lubię, jak mi luźno, ale jakieś fajne spodnie by się zdały. Będzie na co rabacik wykorzystać. ;-)
No i w końcu zauważam, że Bobo rośnie, bo brzucho też. Źle mi się śpi już, czekam na wypłatę i kupuję rogala jak nic! Tego wielkiego, o! :-D
Miłego dnia życzę, Żuczki moje!!! :-)
 
reklama
Dzień dobry :)
u nas dzisiaj też pochmurno, szaro i lekko pada deszcz chwilami.. Nie chce się pracować. Do tego katar ciążowy nie ustępuje, więc jeszcze gorzej się pracuje :D
Kończę śniadanie i jadę do pierwszego klienta...
Wczoraj rano wypiłam zieloną herbatę. Odkąd jestem w ciąży nie piłam herbaty bo mnie mdliło. A wczoraj mówię 'już drugi trymestr więc pewnie wszystko przeszło' i jakieś 5 godzin leżałam na kanapie z chęcią zwrócenia wszystkiego z żołądka :/ dzisiaj też mam mdłości od rana, ale jak skończę jeść to pewnie będzie lepiej.
Kordosia, rozumiem Cię ze zwolnieniem. Ja chcę iść od początku października bo jeżdżenie w pogodzie jesiennej i zimowej może się źle skończyć, poza tym mamy wtedy sezon i zwykle wygląda to tak, że pracujemy 13-14 godzin dziennie. Także nie zamierzam krzywdzić siebie ani bobasa.
Żgutek stres niezdrowy więc też uciekaj na zwolnienie jak poczujesz, że potrzebujesz tego :)

Miłego dnia dziewczyny i oby się wypogodziło! :)
 
Zgutek ja dzis lekka porcelana w pociagu dramat :( myslalam ze juz po. Na dodatek wszyscy w pociagu kaszla I kichaja oby mnie nie zarazili...

Natalia mi jak na zlosc nic nie rosnie,zaczynam sie troche martwic to juz 17 tydz...a roznicy nie ma miedzy zdjeciem z 12tyg a teraz... udanych lowow!!
 
hej dziewczyny.
No pogoda kiepska, ale deszcz się przyda, bo sucho wszędzie i grzybów nie ma...

Micela, nie przejmuj się. Czasami tak bywa, że dzidziul rośnie, ale brzuch przez chwilę nie. Nie jest regułą, że brzuch rośnie cały czas. Głowa do góry, jeszcze będziesz wielka:-)

Heven - może kurcak curry z makaronem i żółtym serem???
 
Ostatnia edycja:
dzień dobry :-D ale u mnie paskudnie dziś, leje wieje :crazy:

ja na szczęscie jeszcze mogę spać na brzuchu bo uwielbiam i oby jak najdłużej :-) pamiętam w poprzedniej ciąży do tego tęskniłam najbardziej
 
Witam się kochane Marcóweczki ;-)
Ostatnie godziny lata, ale już jesień się wdziera rozpaczliwie i u nas właśnie lunęło! :angry: Brzydko, pochmurno i zimno.
Niestety oglądałam prognozę wczoraj i pokazywali do czwartku taką pogodę :baffled:

Będziemy się tu na bb rozweselać, bo na słoneczko nie ma pewnie co liczyć:tak:. A może ktoś wizytuje dziś, jutro? Przyznawać się która idzie podejrzeć Bobasa? My w piątek, już odliczam :rofl2:
 
Dzień dobry wszystkim! :)

micela u mnie brzuszka też w ogóle nie widać w 14 tygodniu, ale dobrze dziewczyny mówią, nie ma co się przejmować :)

ramonka ja też kocham spać na brzuchu i jeszcze spokojnie mogę z tego korzystać :D

No pogoda straszna :( Wczoraj było jeszcze ładnie, a dzisiaj ponuro.
Spędziłam weekend z bratem narzeczonego oraz jego dziewczyną i 2-letnim synkiem :) Mały żywiołowy, ale fajniutki. Ciekawe czy będzie się w przyszłości bawić z moim ;)
 
reklama
Dzień dobry;-);-)
Witam się po weekendowo, z bólem głowy od rana...
Wykańcza Mnie ten ból głowy..ile to jeszcze potrwa?!?!
Ja na brzuszku już nie śpie, Pani doktor zakazała układam się tak dziwnie na boku i jakoś śpimy narazie.
Widzę nowe mamusie po weekendzie witam:tak:
Na porodówkach w marcu będzie nie zły tłok..kurde może miejsce sobie zarezerwuje bo nas tak dużo:-)
U mnie też jesień leje od wczoraj..:-:)-(
Buziaki moje kochane !!!!!!!
 
Do góry