reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
O matko... Nadrobiłam was... 5 stron musiałam przeczytać, taka produkcja, a praca leży i czeka;-)


Żgutek, żadne tam śpiochy. Ja jestem na nogach od 6-tej:-) Rano myk na badanie krwi i do pracy.
Ja do fryzjera umówię się, jak wrócę z urlopu. Tak, tak, kochane, za dwa tygodnie brykam:-)


Krropelka, ja też nie wyglądam na swoje lata, to wiem. I też każdy zdziwiony jak mówię, że mam 38... Miłe to, prawda?


Co do migdałów, to w pierwszej ciąży był to dla mnie ratunek na zgagę. Cudo:-)


Kasia, super, że wieści dobre, gratki.


Mój syn wczoraj na usg doznał szoku! „Mamo, dzidzia podskakuje!!!”
 
Anulka marcowa no mile mile :-). tutaj u lekarza, w urzedach, aptece czy nawet w sklepie jak sie ma elektroniczna karte klubowa to zawsze pytaja o numer personalny. po tym identyfikuja czlowieka. ten numer zaczyna sie od roku. zawsze jak mowie 77 to jest chwila ciszy po czym pytaja 87? a ja niestety musze zaprzeczyc ;-)
mdli mnie dzis koszmarnie... ble. czasem mysle, ze miloby bylo sie spotkac z porcelana moze by ulzylo... a tak mdli mdli mdli i mdli. z rana do wieczora. niejedzenie nie pomaga i jedzenie tez nie pomaga :crazy:
 
Hej dziewczyny. Podobno mam ciążowy nieżyt nosa i może ustąpi albo męczyć będzie do marca... zapisalatmi coś na sterydzie ale będę brała tylko jak już na prawdę nie będę sobie radzić z tym katarem.
Witam nowe mamusie. Coś mi się wydaje że na porodówce będzie tłok :)
Heven ja myślę jak ty,bliznieta nas wyprzedza :)
Kasienka a to pierwsze?
 
chyba sie pochlastam.. otworzyłam nowe okno..odpisałam na każdy post i co? zamknęłam sobie:crazy:

Kasik - ważne, że z dzidziusiem wszystko ok, choć ja nie cierpię lekarzy mruków..nigdy nie wiadomo o co im chodzi i czy sie cieszyć czy martwić

kasienka - witaj.. napisz kilka słów o sobie

heven, mam odentycznie..czuję się jak pasztet, tymczasem wszyscy twierdza, że "kwitnę"

ja dzis mam mega stresowy dzień i właściwie noc..jestem u teściów na wakacjach, mąż pracuje, został w domu..poszedł na piwo wczoraj i do dziś do 11 cisza.. myślałam, że na zawał zejdę.. już widziałam siebie, jako wdowę z dwójką dzieci.. a jemu się telefon popsuł i do pracy dotarł o 11, bo wczoraj poszalał i pomieszał alkohole - faceci to jednak bezmózgi, sory, ale mam takiego na niego nerwa..ile się namartwiłam to tylko ja i moje dziecko wie..
Patrycja - zerknęłam na naszą liste.. całkiem już jest spora.. jednak miesiące wakacyjne urodzajne w brzuszki :-)

chciałam zapytać warszawskie mamy, w których szpitalach planujecie poród?
 
Hej Kobietki:-)
..nie nadążam za Wami, szalone jesteście oczywiście w pozytywny sposób. Fajnie że tu trafiłam:-)
U mnie nic nowego...praca...wizyta u gin...wszystko w normie..14tc, Dzidziuś ładnie się poruszał i wiadomo łezka się ze szczęścia zakrecila. Na następne podglądanie mam za 4 tygodnie a Wy chodzicie częściej jak wszytko przebiega ok? Dziś wcześniej w domku to coś trzeba upichcić..może lasania:-/...
Pogoda beee wiec i ja nie czuje się najlepiej:-(
Trzymajcie się Kobietki! Spokojnego popołudnia!!
 
Anulka marcowa no mile mile :-). tutaj u lekarza, w urzedach, aptece czy nawet w sklepie jak sie ma elektroniczna karte klubowa to zawsze pytaja o numer personalny. po tym identyfikuja czlowieka. ten numer zaczyna sie od roku. zawsze jak mowie 77 to jest chwila ciszy po czym pytaja 87? a ja niestety musze zaprzeczyc ;-)
mdli mnie dzis koszmarnie... ble. czasem mysle, ze miloby bylo sie spotkac z porcelana moze by ulzylo... a tak mdli mdli mdli i mdli. z rana do wieczora. niejedzenie nie pomaga i jedzenie tez nie pomaga :crazy:

Ja może nie mam aż takich mdłości ale za to zgaga mnie wprost dręczy no i zaparcia czasami i lekarz mi poleca picie na to ziół i znalazłam takiej firmy Baby Med albo Mama Med, czy Baby i Mama med, nie pamiętam nazwy. Ale zastanawiam się nad spróbowaniem tego, tylko nigdzie nie znalazłam żadnych opinii na temat tego produktu...
 
reklama
Kradz no kurcze zdradziłam się he he z tym wordem, na pamięć nie narzekam w sumie chociaż w ciąży jeszcze większy roztrzepaniec . Ale pamiętam co mniej więcej kto napisał


Nowaewa ale właśnie nie wolno tych migdałów jeść J, a na zaparcia suszone śliwki, otręby, suszone figi (któraś o figach pisała że skuteczne), jeszcze pomaga picie oliwy z oliwek 3 razy dziennie taki kieliszek z sokiem albo sama naprawdę skuteczne, a z apteki laktuloza


Kasikz , Anet gratuluję wizyty


Kasienka witamy

U mnie też zimno leje do tego nie mam wody miała być o 14 jest 15.30 i dupa nie ma wiec gotuje na mineralnej nie mam wyboru


Anulka kochana no dobrze niespiochu Ty :-) fajna reakcja synka, mmm tak czytam o tych co maja dzieci super takie dzieciatka i ich reakcje na kolejne malenstwa, to moje pierwsze i chyba jako pierworódka jestem najstarsza tutaj he he ale luzik odmladzamy się . 2 kg straszne he he ja to samo ale słuchaj pojdziesz siusiu i już pol kilo mniej ha ha


Kropelka fajnie jak tak odmładzają ja póki co to też słyszę że mam 26 lat ha ha


Do wieczora idę pichcić obiad
 
Ostatnia edycja:
Do góry