reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2015

dzień dobry!!!!
Sealpup ja też nie mam weny na pisanie dzisiaj,ale przywitać się trzeba tutaj..to taki nałóg!!!

Nowaewa ja piłam imbir w koktajlu owocowym...ble jakie świństwo..a jakie ostre,ale spróuj może Tobie akurat zasmakuje!!!wiem,ze są tabletki imbirowe,które pomagają!!!

Kropelka u mnie na twarzy też widać zmęczenie i irytacje i jak ktoś mi mówi,że wyglądam kwitnąco to pukam się w czoło,bo na włosach zrobiło mi się siano..cera szara,blada i sucha..reszta też do dupy!!!!cycki wielkie jak Okrąglak w Poznaniu i jak idę to mi się wszystko trzęsie łącznie z brzuchem...ale do marca może dam radę
a i Kropelka my w tym samym wieku jesteśmy ja w listopadzie kończę 37

Żgutek u mnie też brak energi....a mam do przerobienia 40kg pomidorów

to ponarzekałam...miłego dnia!!!
 
reklama
wizja spozycia czegokolwiek z imbirem niestety nazbyt mnie przeraza bym byla wstanie sprobowac :(.
heven ja w sumie z cera nie mam teraz problemu. i nigdzie nic mi sie nie wysusza. ja tylko mam wrazenie, ze kazdym kawalkiem mnie pokazuje wlasnie jakies takie znuzenie. a wlosy to niestety zawsze mialam beznadziejne i ciaza tego w zaden sposob nie zmienila.
cycki mi spuchly a i wczesniej nie narzekalam na rozmiar. brzuch to juz mam lekko jak w 7 miesiacu a to dopiero 13tydz. tylko cala reszta mi schudla, ze nawet u mnie jest to mocno widoczne. przekroczylam juz 6kg na minusie choc naprawde sie staram jesc sensownie. ale z drugiej strony to nic dziwnego. wczesniej pelne obiadki, sniadanka kolacyjki, obowiazkowo slodkie przegryzki. a teraz? jestem szczesliwa jak w ciagu dnia spozyje wszytskie glowne posilki a moja przegryzka sa jablka i ewentualnie mleczna kanapka...
 
Atka witaj na forum :)
Proszę zapoznaj się z tematem : https://www.babyboom.pl/forum/marcowe-mamy-2015-a-f584/uwaga-dzial-zamkniety-juz-powstal-72411/
Aktualnie nie masz jeszcze dostępu do działów zamkniętych, ale już skierowałam prośbę do Adminki o przyznanie Ci uprawnień (może to potrwać kilka dni).
Zapraszam również do wpisania się na listę marcóweczek.
Rozgość się :) Jak widzisz gaduły z nas !

Ps: Dziewczyny ostatnio tak się rozpisałyście, że nawet mi ciężko jest nadążyć.
 
Żgutek - słyszałam o migdałach ale jakoś średnio mnie przekonują.

Ja za smakiem imbiru tez nie za bardzo przepadam ale chyba poszukam jakiejś mieszanki ziołowej z tym co sugerował lekarz, może znajdzie się coś takiego na rynku...
 
Tak od czapy wrzucam, ale tak mi się dziś mój rogal ładnie złożył z przebraną w weekend pościelą, ze się Wam pochwalę :)
 

Załączniki

  • 1410431642206.jpg
    1410431642206.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 31
Hej po badaniach . Dzidzius wiekszy jak zwykle;) o 3 dni. Wstepnie wszystko w normie o plci nic nie wiem bo doktor byl mruk. To chhyba bylo ostatnie badanie na nfz wole korzystac ze swoich sprawdzonych lekazy a tak nie mam przekonania do tego co on tam sprawdzal
 
reklama
WITAM NOWE MAMUŚKI.....bliźniakipierwsze u nas na forum...obstawiam ,że urodzą się pierwsze!!!!

Kradz ale numer......mam identyczną pościel i identycznego rogala:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Kasienka napisz coś więcej o sobie!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry