reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
No właśnie, Żgutek, my jak nigdy tak wcześnie. :-D
Anulka, wszystko będzie w porząsiu, na pewno. :)
My dziś do Teściów jedziemy, nie chce mi się, ale cóż. U nich mam zawsze problemy ze wzdęciami. Inna woda i takie tam. No i Teściowa, która zawsze "i tak ma gorzej", z czego już zaczynamy się śmiać z Adamem. :-p Po co robić z siebie na siłę wielką cierpiącą? Bez sensu.
Adam mnie wczoraj wieczorem przepraszał za to, że bardzo smarcze i ma katar, a mnie budził raczej tym, że mnie przepraszał. I gadaj tu z chłopem. Bardzo się stara. :tak:
Co do terminu - moja Mama rodziła nas obie po terminie, przy czym ja chciałam pupą świat powitać i miała cesarkę. A ja tak bardzo tego nie chcę... Po prostu boję się różnego rodzaju inwazyjnych zabiegów i operacji. Na samą myśl wpadam w panikę. :baffled:
&&&&&&& za dzisiejsze wizyty! :tak:
 
Dzień dobry :)
Wstałam standardowo o 6:30 alw najpierw kawka zbożowa, śniadanie mojemu J do pracy i prysznic. Teraz usiadłam do naszego forum :) dzisiaj internista na 11 przez ten katar. Nasila się i nie radzę sobie.. trzymam kciuki za Wasze wizyty dzisiaj. Pochwalcie się jak tam dzidzie się wiercą w brzuchach :)
 
Witam serdecznie ,
jak taki wysyp to moze i ja dołącze;)
Z suwaczkami muszę powalczyc jeszcze... podczytuje Was dość długo i stwierdzam że tak tu uroczo;) młode mamy i taki "troszkę" starsze jak ja i większe rodzinki też mile widziane;))) Super!
Krotko o mnie
mam juz trójeczkę-14,7 i 2 latka najmłodsze .Ciąża 9-ta...i.... bliźniacza....
mdłości,bóle głowy i 3kg na plus...
Przezierność u jednego maluszka super-ryzyko 1:390,u drugiego gorzej 1:101 :( wynik wyglądał na ok bo 1,7mm ale pewnie ze wzg na mòj wiek tak wyszło..paap-a nie zrobilismy
Życzę miłego dnia;)
 
Hej :) ja dzis spalam cudownie co za ulga :) tak cudownie ze zaspalam do pracy hah a :D
Kasia kciuki !!

Anulka na pewno wszystko jest ok :))!!

Witaj Atka :)
 
dzien dobry..
kurcze..jakoś przebić się nie mogę..mam wrażenie, że moje posty są niewidoczne.. :rofl2:

kasik - powodzenia na usg
Atka witaj! o jak fajnie.. i bliźniaki :szok::-D gratuluje, podwójnie! kurczę, dlaczego tak dz
iwnie wyszło, że jeden lepsze parametry a drugie gorsze.. jakie bliźnięta nosisz? dwuowodniowe, jedno? jednojajowe/dwu? ależ cudnie.. pozytywnie zazdroszczę:tak:

Ana zdrowiej!
 
Dzień dobry wszystkim :)

Krropelka - Mi wczoraj na wizycie gin polecił picie mieszanek ziołowych z rumianku, mięty i prawoślazu i chyba imbiru ( co mnie zdziwiło), powiedziała, że to na zgagę, zaparcia i mdłości, bo od jakiegoś czasu strasznie męczy mnie zgaga i nie wiem co ze sobą już robić :baffled:
 
reklama
Ana katar w ciazy niestety poglebiaja hormony. Kolezanka miala cala ciaze;( alergiczny mozna troche leczyc min sterydem Avamis. Ale zibaczysz co lekarz powie
 
Do góry