reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Halllo;-)
Kordosia wszystkiego najlepszego !!!!!
Rurka co u Ciebie???
Charli jak się czujesz????
Ja miałam pracowity weekend..ciągle wykańczamy naszą góre;-) Lubie weekendy bo wtedy wszyscy są w domu i się dzieje a w tyg do wieczora siedze sama:-(
Jutro musze o 6 wstać bo ide zrobić wszystkie badania a w środę wizyta:-):rofl2::rofl2:
Buziaki dziewczynki :*
 
reklama
mi moja ginekolog powiedziała że mogę jedną słabszą kawę dziennie wypić (piję cappuccino).
Jak jest z tą inką? można ją pić ile się chce czy są jednak jakieś ograniczenia?
 
Inka to kawa zbożowa więc wg mnie można pić bez specjalnych ograniczeń. Ja wcześniej bardzo lubiłem kawke z mlekiem do śniadania więc od razu kupiłam inke, ale od 6 tyg mnie odrzuciło od kawy w ogóle. Wczoraj pierwszy raz wypilam.
 
kradz ja też dopiero ostatnio wypiłam pierwszą kawę i nie bardzo Mi smakowała..
Lekarka powiedziała że jedną słabą można raz dziennie ale do puki Mnie nie ciągnie to nie pije;-)
ProncesSara a ty czasem nie byłaś chwile na staraczkach 2014?? Genetyczne mam dopiero 09.09
 
Dziękuję wszystkim za życzenia :) Bardzo miło!

Ja do tej pory wypiłam jeden raz capucchino i to słąbe jeszcze z mlekiem. Inkę zbożową myśle, że spokojnie można pić bo to nawet dzieciaki piją :p Niestety według wiedzy książkowej kawa, czekolada a nawet herbata nie jest zdrowa i nie zalecana w ciazy. Ja herbate pije słabiutką jesli juz :) Ostatnio jednak zaniedbałam kwestię picia wody, zwyczajnie mi nie wchodzi ;/
 
Kordosia jeszcze ja przylaczam się do życzeń.Wszystkiego co najlepsze i samych słonecznych dni w życiu. Ja dzisiaj też nie najlepiej się czuję, nawet rano było spotkanie z porcelana a zdarzylo mi się to dopiero 3 raz w ciąży. A wieczorem to takie mam wzdęcia że ledwo leżę ... oby jutro był lepszy dzień. Dobrej nocki Wam życzę
 
reklama
Do góry