reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Herbatę też odstawilam, odrzucała mnie tak samo jak kawa. Ogólnie przetrwałam na wodzie i kompotach ze świeżych owoców. Czasem pozwalam sobie na cole, bo pomagała mi po spotkaniach z porcelana dojść do siebie- po szklance lepiej się czułam.
 
reklama
Princessara ja juz mialam badanie przeziernosci karkowej i trwalo kolo 30min a mam wrazenie ze jakies 10:)_ciekawie sie oglada...a co do plci to jeszcze za wczesnie ja ide dopiero do gin w 15tyg i mam ogromna nadzirjr ze poznam mieszkanca mojego brzusia;)

Dzis mialam wrazenie ze odczulam kopniaka:)))to 13tydzien i jeden dzien niby za wczrsnie ale kurcze calkowicie inne odczucie niz bulgotanie w jelitach...to moja druga ciaza i mysle ze to byl kopniak na 90% ktoras z was odczula juz cos podobnego?????
 
Agawa narazie nie mam niusow z borowskiej... To co ci kiedys opisywalam daja znieczulenie przy rozwarciu 3cm:)))dla mnie to duzy plus...zapewne wiekszosc konczy sie cc ale moze w naszym przypadku bedzie inaczej... A ty czasem nie pracujesz na borowskiej?:)
 
Hej dziewczyny :) zgłaszam się po 2 dniowej nieobecności. Nie nadrobię tych 20 stron :szok: Coś ważnego się wydarzyło? Ale było fajnie, dużo babeczek w ciąży się przewinęło. Wczoraj deszczowo było i ciut zmarzłam. O 21 już spałam jak bąk. Nikt nie zauważył brzuszka, a to przez to ze zawsze jakiś był i widzieli mnie ostatnio kilka kilogramów więcej. No w końcu to już 19 mi spadło w tym roku. Jeden się dopytywał bo go goniłam jak zapalił przy mnie. Śmierdzuchy hehe :-p

Dziś wizyta :-D tak mi się te 5 tyg dłużyło.... A po wizycie wyciągnę mężulka na zakupy :-)

Buziaki!
 
Dzień dobry Marcóweczki Kochane
Miłego dnia

  • bez wizyt u Szambonurka (Porcelana),
  • bez bólu głowy innych dolegliwości
Ja dzisiaj potwornie marzne w pracy siedzę w dwóch polarach i kamizelce puchowej makabra
Pozdrawiam
 
Dzień dobry dziewczyny!
Ewa & Kubuś, ale zazdroszczę wizyty. Moja dopiero za tydzień. Ja nie mam żadnych objawów, oprócz powiększonych piersi więc coraz częściej zastanawiam się, czy wszystko ok. Poza tym nie odżywiam się odpowiednio bo nie mam apetytu. Nawet mój J mówi, że schudłam, ręce kościste, nogi też schudły. Nawet brzuszek mam mniejszy niż dwa tyg temu.
Żgutek, pilnuj ciepła i nie zazięb się tam!
Ja mam dwa dni urlopu, juhuuu poszaleję :p wzięłam wolne bo męczy mnie katar i wieczorem było mi bardzo zimno, pewnie podniosła mi się temperatura. Więc olewam pracę i relaksuje się w domu. W firmie zaczyna się chaos bo koniec wakacji oznacza kupę roboty. Zresztą w pracy nie mam czasu nic zjeść a w domu spokojnie zgrzeję sobie zupę i jakoś wmuszę w siebie.
Czy któraś z was też cierpi na taki brak apetytu? Rozumiem, jak się ma mdłości albo bliskie spotkania z porcelaną, to też nie chciałoby mi się jeść, ale tak bez powodu? Jedynie wieczorem zjem ze smakiem kolację. Śniadanie i obiad nie za bardzo :confused:
 
reklama
Kobita ja nie praćuje w żadnym szpitalu, nie nie.... No ja tez nie zmieniłam zdania co do Borowskiej. Ale szukam informacji, dowiaduje sie, moze jeszcze zmienię zdanie? Kto wie?
 
Do góry