reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Kordosia najlepszego i od nas :)
Ja dziś też mam kiepski dzień. Już myślałam, że pozbyłam się mdłości a tu bach - wielki powrót i do tego przespałabym cały dzień. Nie wiem może to ta pogoda?? :)
Żgutek dzieciaki są dobre. Mój chrześniak też wali niezłymi tekstami. :)
 
reklama
Zarunia, ja też pół dnia przespałam... Za oknem pada z małymi przerwami...


Żgutek, skoro oglądałaś te, które ci podesłałam, to zobacz na te tytuły, czy coś widziałaś, może tym razem cię zaskoczę. A filmy są fajne.


Nietykalni -świetny
Juno - może nie komedia, ale ciekawy
Czekolada - ma już swoje lata, ale warto
Kocha, lubi, szanuje
Billy Elliot - dla mnie niesamowity
Lepiej późno, niż później
Czas na miłość
Mała miss
Skrzydlate świnie
 
Dzisiaj energia mnoe rozpiera. Wysprzatalam cale mieszkanie wlacznie z poprasowaniem ciuchow itp. Jeszcze na kolacje lasagne zrobilam hehe
 
hello


nareszcie w domu. 3 tyg nie byłam, żeśmy się wyurlopowali.


na bół głowy biorę apap. sa też fajne plastry chłodzące apap. moja mama używa ich przy migrenach - przynoszą ulgę.


co do porodu - ja miałam CC. choć marzyłam o naturalnym. ale niestety Filip postanowił odgiąć głowkę i się nie zmieścił. rodziłam 30 godz, ze znieczuleniem, ale nie dało rady. i w końcu zdecydowali sie na CC. generalnie tragedi nie było po CC, ale bolało konkretnie przez jakiś czas, ciężko wstać, wyjscie do wc to tez nic przyjemnego, kaszel - masakra. no i dziecka nie można wziąć na rece :-(. i produkcja melak jest troszke inna niz po porodzie naturalnym. ale po 3 dnaich już było lepiej.
teraz chciałabym rodzić naturalnie, ale nie wiem co na to okulista powie, bo mam podwyższone ciśnienie w oczach. ale mam nadzieję, że sie uda i wszystko będzie dobrze.


Kordosia - pięknych chwil w życiu :-)


Anulka, Białowieża to prawie moje rodzinne strony ;-). a ja kawy nie piję w ciązy. tzn nie jestem przeciwniczką, ale przestała mi smakować. a mam taką dobra kawe i super expres. ;-(. a to uczucie objedzenia znam. okropne. mi pomaga espumisan.


ja się coś dziś nie najlepiej czuje. tzn niby nic, ale jakoś tak niewyraźnie. i z rana o mało porcelanki nie zaliczyłam przy myciu zębow. aż sie zmartwiłam czy to dobry objaw w 12 tyg. kiedy wczesniej takie atrakcje były ok 6-7 tydz.
tak... czarnowidztwo...
we wtorek wizyta. w piątek usg. musze sie doczekać.
 
Kordosia, spełnienia marzeń dla Ciebie i bąbelka :)
Sofi, ładniutki brzusio. Mój szybko było widać, ale przez brak apetytu nie zauważyłam żeby od dwóch tygodni się powiększył. Absolutnie nie.

Dziewczyny, a kto jest z Poznania? Ja przynależę do szpitala na Polnej, ale nie wiem jeszcze gdzie chciałabym rodzić. Tak prawdę mówiąc o naszym szpitalu różne opinie krążą więc jeszcze nie wiem...
 
mam pytanko do dziewczyn lubiących spac na brzuchu - śpicie jeszcze na brzuchu?
ja generalnei uwielbiam i ciężko mi usnąć w innej pozycji. ale już troche sie boje, a jeszcze bardziej mąż ściga...
ale niby nic nie czuje jak leżę na brzuchu, a pamietam z 1 ciąży (nie pamietam stanu zaawansowania) że w pewnym momencie poczułam jakbym na czymś twardym leżała
 
reklama
Do góry