reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Ja sie nie boje tego leku . Chodzi mi o to ze przez 9 tygodni nie brałam nic a w tym czasie juz sie cos rozwijało i mogło złe wpłynąć na dziecko jesli ja mam chora tarczyce .
 
reklama
W końcu na chwilę ległam na kanapie i nadrabiam zaległości
Imprezującym życzę udanych imprez :-)
Xenian super, kolejne dobre wieści o to chodzi.

Ja dziś ciągle w kuchni powidła śliwkowe kazały się mieszać:-)
 
Sunajka, dzisiaj dziewczyny szaleją, to sobie we dwie pogadamy, chyba, że jeszcze któraś czuwa. :p No tak, przy powidłach właściwie ciągle trzeba stać. Ale za to jakie pyszne potem. :)
 
pyszne, pyszne :-),
Ja tak ciągle nie czuwam raczej z doskoku, podziwiam dziewczyny co mają tyle czasu i post za postem.
Zaraz córę do spania muszę uszykować, na chwilę jeszcze potem w skoczę na forum a potem czas dla męża :-).
Z powidłami dziś już odpuszczam nie chcę mi się już z góry na dół biegać i z powrotem, małe jeszcze wstrząsu dostanie.
 
Moje internetowe problemy ciągle trwają.. W poniedziałek zadzwonię i ich pośpieszę.. Uroki mobilnego internetu.
Co do zakupów ciążowych to dla siebie jeszcze nic nie kupiłam. Wciskam się w dresy i sukienki, ale za to dla maleństwa mam już kilka rzeczy. Płeć nieznana, więc kupiłam neutralne kolorki. Muszę koniecznie poszukać sobie jakiś spodni, bo niedługo zamarznę w dresach.
Chciałam Was zapytać czy któraś z Was miała lub planuje cesarkę na własne własne życzenie?
Po ostatnim usg w medicover zaczynamy zastanawiać się nad prywatnym porodem u nich. Cena jest dość wysoka, skąd pytanie czy warto ? 26 sierpnia mam pierwszą wizytę na Inflanckiej, zobaczę jak ten szpital wygląda od środka.
 
PATRYCJA 2301 ja sie nad cesarka
zastanawiam. Ale ja mieszkam w niemczech i tutaj mozesz sobie wybrac. Troche aie boje naturalnego porodu. A mam pare kolezanek po cesarce mowia ze naturalnie rodzic by nie chcialy
 
Sofi89 w Polsce aktualnie wystarczy zaświadczenie od psychologa, który uzna że ma się paniczny strach przed porodem naturalnym i nad takim rozwiązaniem się zastanawiam. Z zaświadczeniem nie ma problemów.
Mam tak jak Ty koleżanki po cesarce i poród naturalny mnie przeraża.
 
Ja rodziłam naturalnie powiem,że nawet nie zastanawiałam się nad cesarką.
Jak mój pierwszy poród się przedłużał, bo najpierw odeszły mi wody , a dopiero później zaczęły się skurcze to jak mi powiedzieli, że będzie cesarka jak skurcze się nie rozkręcą. Jak ruszyłam z kopyta to byli pełni podziwu i zastanawiali się jak to możliwe. Ja z kolei wystraszyłam się cesarki.
A można wiedzieć Patrycjo dlaczego przedkładasz cesarkę nad poród naturalny?
 
reklama
Sunajka, ja też rodziłam naturalnie i bez znieczulenia. Tak jak tobie wody mi odeszły i rozwarcie 1,5 cm, czyli nic. Poród mi wywoływali. Owszem, bolało. W sumie 11 godzin, ale jak już jest po to się momentalnie zapomina o bólu. Może nie zapomina, ale traci on na znaczeniu. I chyba wolę poród naturalny. I pamiętam jak tydzień po porodzie sama jechałam autem do przychodni, żeby szwy mi zdjęli, bo już spokojnie wracałam do normy.
 
Do góry