reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Anulka marcowa, nie przejmuj się brakiem objawów tylko ciesz się że nie spotykasz się z porcelana co rano. Ja też powoli przestaje odczuwać objawy, nie śpię tyle i nie czuję się tak kiepsko jak wcześniej. Ale jak was czytam to zaczynam się martwić kurcze! Włącza się pesymizm bo nie mam objawów. Więc proszę mi tu nie snuć czarnych wizji! :) wszystko jest ok i dzidzie są ok! Na badaniach nam to potwierdza.
Mamusia ja nie szukam rzeczy typu pampersy. Wydaje mi się że za wcześnie. Na razie patrzę na ciuszki ciążowe i ewentualnie czytam opinie o wózkach i łóżeczkach. Pieluszkami i ubrankami dla malucha będę przejmować się około stycznia i lutego :) :)
 
reklama
A imiona mam wybrane, ale jak pisałam wcześniej mój J nie przedstawił mi swoich propozycji ale wiem już że co do chłopca się nie zgadzamy :)
 
Dzięki dziewczyny !;);* Iman ja to wiem ze ja bede żyła ale chodzi mi o dzidziusia ponieważ nie wiedziałam o niedoczynności i nie brałam leków . Dostaje teraz tylko euthyrox ... I czekam aż endokrynologa odbierze telefon ... Póki co nic .. Boje sie ze to zaszkodzi dziecku ..
 
ana89 gratulacje :tak: dieta zróżnicowana działa ja się pochwale w środę..no chyba że mnie nie zważą:zawstydzona/y:
mamusia87 ja zamierza od września października powolutku kupować jakieś ubranka dla maluszka itd, chce sobie wszystko rozłożyć w czasie żeby potem nie zbankrutować, a pampersy to z końcem roku spokojnie:-)
Co do imion to narazie temat tabu..czekamy aż nasze dziecię się ukaże może już 9.09
Ja po zakupach teraz zabieram się za kosmetykę moich stópek:tak:
 
Ostatnia edycja:
Anulka, Sealpup, jak ja Was dobrze rozumiem. Bo juz od 3 tygodni Kropka nie widziałam. A ze przeszły mi praktycznie wszystkie objawy, to czuje sie normalnie, jak nie w ciazy. I troche sie martwię, czy ten Kropek tam ciagle jest. No ale na pociechę Wam powiem, ze wlasnie byłam dzisiaj na USG genetycznym. Kropek ma 6,38 cm i jest troszkę starszy, mamy juz 12t i 6d. Czyli znaczy, ze weszłam juz w II trymestr, najprzyjemniejszy. I tak sobie to dziewczyny teraz tlumaczymy! :tak:
 
dzisiaj to wogole apetytu nie mam.Obiad tylko w siebie wcisnelam a tak po za tym to mi sie bardzo odbija dzisiaj nie wiem po czym tez tak mialyscie??
Mamusia1987 ja pracuje w aptece i tez mam doczynienia z roznymi chemikaliami np czasem dla klienta trzeba lekarstwo zrobic. ale poszlam do lekarza i on wystawil mi zaswiadczenie ze nie moge pracowac ale wyplate do porodu i 4 mniesiace po porodzie bede miala tak jak dotychczas bo oni nie maja prawa mnie zwolnic i to niezaleznie jaka praca jest. Przynajmniej tak jest w niemczech
 
witajcie :)

Charlie a jednak cos z tarczyca nie tak :( dlugo bedziesz w szpitalu?? szybkiego powrotu do zdrowka.

Sunajka897 podziel sie jakims sprawdzonym przepisem na papryke :) ja tez troche porobilam zapasow na zime ale Ciebie napewno nie przebije :)

Mamusia1987 ja tez narazie nic nie kupuje chodz duzo kuszacych pokus jest :) imiona mam tylko dla dziewczynki wiec pewnie bedzie chlopiec :)

Anulka _ marcowa tylko pozazdroscic brakow nudnosci. Z bobaskiem napewno wszystko ok.
 
reklama
o, widze że więcej jest bezobjawowych ciężarówek.
ja tez czuje się chyba aż za dobrze. nawet piersi nie bolą. jedynie 1-2 razy w nocy wstaję do toalety. i tez oglądam papier czy krwi jakiejś nie ma...:eek:
 
Do góry