reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2015

Anulka będę trzymać mocno kciuki........na pewno będzie wszystko dobrze .....wierzę w to i Ty też masz wierzyc :tak:
Te nasze obawy i strach są normalne.......
Ja też sie boję ze będzie cos nie tak......chociaż objawy ciążowe mam.......strasznie bolą mnie piersi jak rano wstaje....w ciagu dnia ból tak nie doskwiera.......no i podbrzusze mnie ciagnie i jajniki kłują......
Ja znowu jak głupia co chwilę biegam do łazienki i sprawdzam czy nie widać jakiejś kropki krwi na papierze........Strach z poprzedniej ciąży. Pewnie mi to nie minie.:eek:
 
reklama
W zasadzie jedyne co mam to powiększone piersi i bardzo wrażliwe sutki, piersi już tak nie bolą. I częste sikanie. Ale nic więcej.
Nie wiem co lepsze, a co gorsze, czy nudności i wymioty, czy ich zupełny brak... Teraz to już nawet senność i osłabienie mi przeszło. Czuję się chyba zbyt dobrze i stąd te schizy... Ech, mózg nam płata figle...
 
Anulka i MisiaMonisia Oj jak ja znam te strachy. Tez sprawdzam papier podczas kazdej wizycie w toalecie i obchodze sie z soba jak z jajkiem. Ostatnio podbieglam do autobusu, nic mi sie nie dzialo, ale juz zastanawialam sie czy powinnam. :eek: Niby ciaza nie choroba, a czlowiek sie trzesie sto razy bardziej. Nie moge sie juz doczekac kiedy bedzie serduszko slychac na dopplerze, wtedy jest o wiele latwiej. :-)
 
Sealpup, ja raczej odwrotnie, do autobusu biegnę, chodzę na obcasach, robię porządki w domu, o 22-giej piekę murzynka i raczej nie chucham i dmucham na siebie. Chyba dopóki nie poczuję ruchów tego dziecka, to nie przekonam się, że ten maluch rzeczywiście tam jest... Nic na to nie poradzę...
 
Anulka No to ja ci bardzo zazdroszcze, bo ja zwyczajnie boje sie przycisnac! Zreszta wszyscy na okolo mi wszystko z rak wyrywaja. Teraz bede tydzien kompletnie sama w domu i zobaczymy. Mam tyle planow - musze zrobic porzadki u mojego dziecia, troche mu pochowac, bo znowu jest za duzo. Musze tez wreszcie troche swoja szafe przeorganizowac, przy okazji moze cos powydaje i bedzie luzniej. W kazdym razie probe podejme! :) Poza tym to juz zaraz 12 tydzien, wiec powinno sie troche polepszyc?
 
sealpup w poprzedniej ciąży chuchałam i dmuchałam na siebie.........wymarzona ciąża po ponad 5 latach.......I stało sie tak jak sie stało. Nie ma tak naprawdę na to reguły. Wiem że ta dzidzia jest silniejsza......w końcu przetrwaliśmy razem te wszystkie plamienia które ciągle sie pojawiały :tak: Ja juz myślałam o najgorszym.........usg - a tam "ciąża żywa".....UFFFF :happy:
Jeszcze 12 dni i zobaczę moja mała Kruszynkę.....wtedy chyba odetchnę z ulgą.....będzie to 13 tc :tak:
 
Jeny, Dziewczyny, czasem bym chciała z Wami pogadać tak normalnie i niektóre z Was mocno wyściskać.
Anulka, wszystko będzie dobrze, na pewno. Dopóki nie miałam usg, to też wszystko było takie... Niepewne. Pomimo tego, że pisałam Wam, że jestem spokojna, to nerwy w środku były, po prostu wierzę w siłę "samospełniającej się przepowiedni" (tak, wiem, że psychologiczny bełkot, ale wydaje mi się, że to naprawdę działa).
MisiaMonisia, Ty jesteś z kuj-pom, prawda? Większa czy mniejsza miejscowość?
sealpup, ja planuję tak odreagować czas przed obroną. Przed ślubem się sprawdziło. :)
 
Hej laski ;) leżę w szpitalu od dzisiaj . Lekarz mówi że jestem. Wyczerpana i okazało sie ze mam niedoczynnośc tarczycy ;(


Charlie kochana szybkiego powrotu do zdrowia

Agamaja trzymam kciuki bardzo mocno kciuki za wizyte

Callineczka, Natalia, Mamusia1987 dziękuję Wam bardzo za słowa otuchy, dobrze wiedzieć że nie tylko ja czuję się jak jakiś outsider.

Mamusia
super że wizyta udana, no mój też taki podekscytowany siedzi oglada ten ekran jakie to miłe uczucie

Agamaja
trzymam kciuki za wizytę


Mali super wiadomość że wizyta udana :-)


Natalia Mnie zaczyna się jutro 13 tydzień jupii oby rzeczywiście odpuściło wszystko bo dzisiaj rano porcelana, masakryczne wymioty i oczywiście samą żółcią


Anulka marcowa oj rzuca się rzuca na mózg napewno we wrześniu po wizycie napiszesz nam że wszystko dobrze i tego się trzymamy


Dzisiaj już mi o wiele lepiej w koncu piateczek :-) jade do siebie do domu spotkam się z przyjaciółmi
Miłego dnia
 
reklama
Kupujecie juz cos powoli? Bo kurcze są pampersy co chwile na promocji i kusza aby kupować,ale nie wiem czy to nie za szybko. A ogólnie myślicie nad imionami? Moj synus wybrali imiona Mateusz albo Matylda ;)
Mogli mnie zwolnić bo mialam do czynienia z chemikaliami także z poczatku ciąży mogly by zaszkodzić.
 
Do góry