reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Dziewczyny idę się zważyć bo nawet nie wiem czy przytyłam czy schudłam :) ogólnie mogłam schudnąć ale brzuch i biust pewnie więcej ważą :)
Charlie trzymaj się, bierz grzecznie leki i masz zabronione się denerwować. Lekarze postawia Cię na nogi.
Ja też już chcę zobaczyć mojego malucha a tu nadal tyle czasu, hmm jeszcze 12 dni... oszaleję ;) miłego dnia
 
agamaja, kciuki za dzisiejszą wizytę! :)
charlie, oby wszystko było w porządku, trzymaj się cieplutko! :*
k@sik, mój brzuch żyje własnym życiem. Wzdęcia, odbijanie... Ale któraś z Was poleciła mi espumisan i wczoraj wieczorem było już lepiej. Wzięłam jeden z rana na zaś.
żgutek, też miałam takie dni...

Hej, Dziewczyny! Witamy w naszym 13 tc! :) Mdłości już nie ma, nie wymiotuję od dawna, jem to, co lubię, twarz już wraca do normalności, uff. Za to męczą mnie bóle głowy, już trzeci raz z rzędu obudziłam się z bólem. :/
Miłego dnia życzę! :)
 
agamaj &&&&& za wizytę :) !!!!!!!
charli wszystko będzie dobrze :tak:odpoczywaj i relaksuj się
k@sik ja też mam wzdęcia i przez to wygląda okropnie:tak:
Natalia_B gratulację 13 tygodnia :-)
micela miłego pakowania :tak:
ana89 i co waga pokazała?? Ja się aż boję ważenia pewnie u lekarza Mnie zważą:szok::szok:
Ja wczoraj buszowałam z mamą po sklepach oglądam mebelki dziecięce trochę ciuszków i tak cały dzień zleciał:-)
Do środowej wizyty już coraz bliżej :-D
 
Ostatnia edycja:
Charlie, życzę zdrowia! :tak:

Na wzdęcia też doraźnie brałam espumisan i pomogło! :tak:

Natalia, gratulacje! ja zaczęłam 13 tydzień wczoraj :-)

Micela, udanego pakowania i podróży!;-)
 
reklama
Charlie, trzymaj się dzielnie. Teraz odpoczywaj i wracaj do zdrowia.

Ana, ja też nie mogę się doczekać usg... Dziewczyny już widziały swoje duże dzidziule, rączki, nóżki, a tu nic... czekanie do 4 września...
 
Do góry