reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Micela dramat totalny - trzeci tydzień już się tak męczę. I niestety jeszcze pracuję. W czwartek idę do lekarza to podpytam o zwolnienie bo nie daję rady....Może faktycznie spróbuję tej lipy albo meliski :)
 
reklama
Jejku wspolczuhe ja dzis odpuscilam tylko ale jutro czeka mnie juz praca niestety ehh :( tez moze przed snem meliski zazyje oby pomoglo
 
Iman85 ja nie leczylam sie na tarczyce , zawsze było w normie . Badania robiłam ze względu na ciaze i pisze na badaniach ze to jest dopuszczalna norma 4.004 u normalnej zdrowej osoby ale doktor mówił ze dla osoby w ciazy ciut podwyższona. No ale ja robiąc badania byłam właśnie przeziebiona...
 
Charlie20, oby wszystko było w porządku. :)

Witam Dziewczyny, dziś dość późno i trochę Was ponadrabiałam. Wróciłam dziś do domu, babcia stwierdziła, że nic mi nie wolno. :D Razem z A. niemal rok po ślubie w końcu zawiesiliśmy zdjęcia na ścianę :p Telefon mi się chrzani, coś muszę wymyślić, bo wnerwia jak... No, bardzo wnerwia. Babcia kręci powidła, przywieźliśmy wiaderko śliwek od Teściów. :)
Kurczę, chyba oddziałują na mnie te wahania pogodowe - wczoraj trochę zmarzłam, a dziś już boli mnie gardło. Malinki i ciepłe herbatki i mleko z miodem pójdą w ruch, kupiłam jakieś bezpieczne tabsy na gardziołko.
Co do upławów - ja mam ciągle takie mleczne. I raczej się tym nie niepokoję. :)
Nie wiem, czy u Was też są takie sklepy jak Textil Market. Dzisiaj weszliśmy i mieli tam cudowne ubranka, najdroższe za niecałe 12zł, najtańsze 4. Wyglądały na całkiem przyzwoite.
 
Charlie, norma tsh w I trymestrze jest od 0,1 do 2,5. Tak mam napisane w swoich badaniach (obok mam tabelkę norm). Ponieważ leczyłam się hormonami przed ciążą to też mi robili tsh i wyszło mi 1,9. Według tego opisu co mam, to wynik powyżej 2,5 świadczy o niedoczynności tarczycy. Tylko to mam na swojej liście. Ale sądzę, że poziom tsh da się regulować lekami. Kuzynka ponad dwa lata brała leki na tarczycę, w ciąży jej je odstawili na chwilę, ale potem znowu coś przepisali. Więc można się leczyć na tarczycę będąc w ciąży. Poza tym skoro lekarka kazała powtórzyć badanie to znaczy, że jeszcze nie ma co panikować tylko poczekać na drugi wynik. Dlatego na razie nie ma się co denerwować. Trzymaj się! :)

Najadłam się kapuśniaku, miałam taką ochotę .... chyba trzy miseczki zjadłam. A teraz mi jeździ w brzuchu niemiłosiernie :/
 
reklama
Do góry