reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Dzień pomidorówki ja też dziś miałam :tak:
Anula super że wyniki ok
Ja tez ma pierwsze wyniki :no:, tylko to IgG podwyższone. Znów się dałam pokłóć, jutro wyniki i będę gina po szpitalu szukać żeby sprawdził, bo na urlop idzie i nie chce mnie w niewiedzy zostawić.

Witaj Vivienka gratuluję i będzie dobrze.

Salomii super że wszystko dobrze.

Kochane moderatorki jak z waszymi uprawnieniami i dodaniem wszystkich do grupy forum?
Pytam,bo można zamknąć wątek z naszymi zdjęciami brzuszków, więcej brzuszków może się pokaże. Dziewczyny były za więc ponawiam temat.
 
Ja pomidorową miałam wczoraj, ale dzisiaj jeszcze dojadałam ;)

Dziewczyny, mi na lepszy sen melisa bardzo pomagała - dużo łatwiej się zasypia po filiżance takiej świeżej :tak:
 
melduję się po wizycie!!!!


zacznę od tego,że jak odebrałam wyniki i porównałam z normami pod spodem to aż mi się słabo zrobiło!!!!
ale cukrzycy nie mam !!!!!!wynik 139...norma niby do 140,ale lekarz powiedział,że w tym roku podnieśli normy i jakbym przyszła z wynikiem 156 to też jest norma!!!!o cukrzycy niema mowy a badanie na krzywą już nie będziemy powtarzć
w00t.png
w00t.png
w00t.png
w00t.png
w00t.png
morfologia ok...mocz ok...badanie ginekologiczne ok...usg...ok!!!
dzidzia rośnie ma już 3,5cm..śmiałam się,bo lekarz mówi do mnie...jedna rączka...druga rączka...jedna nóżka...druga nóżka i już nic więcej nam nie wystaje i mrugnął do mnie
whistling.png
whistling.png
whistling.png
whistling.png


następną wizytę mam 9 września i wtedy zrobi mi usg szczegółowe..dokładne i takie ważne..a ok.20 tygodnia wyśle mnie na Polną do Poznania na echo serduszka dzidzi!!!!
 
heven same dobre wieści :-) Cieszę się razem z Tobą :-) Oby więcej takich wieści :-)

Ja jakoś nie mam ochoty na nic.Ani czytać ani słuchać muzyki,w tv też nic nie ma :-( Sama nie wiem czego bym chciała:-(
 
Ostatnia edycja:
Heven, no to wszystko świetnie! :)
Anulka, mam identyczną glukozę. ;)
U mnie jutro jest dzień pomidorówki, z pomidorów prawdziwych. Uwielbiam! :)

No i, dziewczyny, jutro mamy pierwsze usg, w końcu! :-)
 
A ja jadłam dzis dwa kawałki chleba bo nie moge nic zjeść .. Od razu chce mi sie wymiotować ;( mnie dopiero wymioty to wzięły na maksa. Mam nadzieje ze ta tarczyca na wynikach to było przez przeziębienie .. ;( jutro rano pojade zrobić te badanie , ale jak ja sie zwloke z łóżka ;(
 
reklama
Witam się po przerwie. Podczytywałam Was ale już weny na pisanie nie miałam :tak:
Mała mi trochę chorowała. Jakaś biegunka się przyplątała, ale już dziś lepiej :-)
Anulka gratuluję udanych zakupów ciążowych :tak:
Natalia ta sukienka, którą wypatrzyłaś bardzo fajna, może i ja się skuszę :tak: I powodzenia na wizycie. Wreszcie się doczekałaś :tak:. Moja już w piątek :-)
heven gratuluję i dobrych wyników i tego że dzidzia ma się świetnie
charlie ja mam znowu niskie tsh, bo wyszła mi po poprzedniej ciąży silna nadczynność tarczycy tzn. konkretnie choroba Basedowa. Nie wiadomo czy ona już nie była przed ciążą, ale w ciąży lekarz mi nie zlecił badań TSH. Teraz widzę u endo że co druga kobieta jest w ciąży. Tak że nie stresuj się. Powtórz badanie i wtedy ewentualnie konsultacja u endo. Będzie dobrze! :tak:
anulka i natalia gratuluję niskiej glukozy :-). Ja w poprzednim tygodniu robiłam badania do pracy i wyszła mi 112. Strasznie się przeraziłam bo norma do 99. Przeczytałam że na poziom glukozy jest podwyższony po nieprzespanej nocy, a ja tamtej nocy spałam może ze 2 godziny.
Dziś powtórzyłam badania i jest 92 :-) tak że odetchnęłam z ulgą :-)
Ależ się rozpisałam :-D
 
Do góry