reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Bachuta a ile czasu bierzesz Luteinę?

Ja po kilku dniach brania dopochwowo luteiny wciaz mialam te bóle i nie byly to bole az tak intensywne jak mialam przy okresach, ze tylko na najsilniejszych lekach czlowiek dawał rade. o wiele mniej dokuczliwe a jednak lekarz nie powiedzial, ze to normalne. Przepisal Luteine a gdy spytalam czy to nie zaszkodzi to sie lekko oburzyl mowiac " moze Pani nie brac, ale jak pani poroni...". Uważam, że warto to skonsultować z ginekologiem. Mnie dopiero od 3 dni nie boli/ nie kłuje w podbrzuszu widocznie gospodarka hormonalna musiala sie jakos ustabilizować, może u Ciebie tez tak jest? Ja normalnie tez bym sie tymi bolami nie przejmowala bo dało sie wytrzymac w moim przypadku, ale to moja pierwsza ciaza i sie o nia boje. Mi gin powiedzial, ze jak pomiędzy dwoma dawkami luteiny wciaz bedzie bolało to wziąć nospe tą forte silniejszą. Jesli jednak luteina wcale nie pomaga skonsultuj to na najblizszej wizycie. mysle, ze rozszerzanie macicy itp. wiaze sie bardziej z takim uczuciem, ze cos tam sie dzieje i lekkie badz czasem nasilajace sie uczucie dyskomfortu, ale nie bólu typowego.

Ps: Bachuta oszczedzaj się jesli chodzi o domowe porządki i leż na plecach. Ja zrezygnowalam juz z odkurzania, mycia podłóg i w sumie gwałtownych ruchów bo wtedy zdarzały mi się takie nagłe kłucia- nieprzyjemne strasznie. troche sie czuje jak kaleka, ale cos za cos :) Pozdrawiam cieplutko!
 
Dzięki, biorę luteinę od jakiegoś czasu, ale właśnie tak myślę, że wczoraj rano... chyba zapomniałam <wstyd> - no i po południu zaczął mnie pobolewać brzuch, bardzo delikatnie, a wieczorem ta brązowa plamka. Wzięłam wczoraj i dziś luteinę normalnie i do teraz nic się nie dzieje. Nie wiem czy mogło to wszystko mieć związek z zapomnieniem (nie do końca wiem jak ta luteina działa), ale skoro nic się nie dzieje to postanowiłam być dobrej myśli :) A jak coś to polecę do lekarza.
 
Dziewczyny mam jedno pytanie . Robiłam badania na tarczyce i wyszło tsh 4.004 lekarz mowi ze to troche za wysoki wynik w ciazy i zeby powtórzyć badanie . Co o tym sądzicie ? Wy ile mialyscie normę ?
 
Charlie mi sie wydaje, ze badanie na tarczyce nie jest standardowym badaniem dla kobiet w ciazy. Ja przynajmniej nie mialam bo nie bylo zadnych podejrzen. A mialam zlecone nawet badanie na grupe krwi, rozyczke ( mimo, ze bylam szczepiona) i mnooostwo innych lacznie z 8. Nie pomoge w tej sprawie, ale nie martw sie - lepiej wykryc problemy tarczycowe teraz bo mozna sobie z tym radzic farmakologicznie :)
 
A bierzesz tylko raz dziennie? bardzo mozliwe, chociaz fakt- plamienie w ciazy nawet na brazowo sie zdarza i ma prawo :)


Dzięki, biorę luteinę od jakiegoś czasu, ale właśnie tak myślę, że wczoraj rano... chyba zapomniałam <wstyd> - no i po południu zaczął mnie pobolewać brzuch, bardzo delikatnie, a wieczorem ta brązowa plamka. Wzięłam wczoraj i dziś luteinę normalnie i do teraz nic się nie dzieje. Nie wiem czy mogło to wszystko mieć związek z zapomnieniem (nie do końca wiem jak ta luteina działa), ale skoro nic się nie dzieje to postanowiłam być dobrej myśli :) A jak coś to polecę do lekarza.
 
reklama
Do góry