reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Justynka - on jest cały duży i długi po prostu. Od urodzenia już przeskoczył dwa rozmiary i nosi 62/68. Ale pomimo że miałam w końcu cesarke, Franek miał bardzo pognieconą główkę i w pierwszych kilku dniach się pięknie ukształtowała ale jeszcze z jednej strony z tyłu jest asymetryczna.

Współczuję szpitala... oby antybiotyk zadziałał szybko.
 

Załączniki

  • 1428743541919.jpg
    1428743541919.jpg
    29,9 KB · Wyświetleń: 39
Rurka, biedaku :-( oby szybko minelo i do domku! Moj Malutek ma dziś zły dzień, od 5 rano marudzenie z małymi drzemkami. I tylko do piersi w kółko. Ale już wolę jak chodzi o pierś niż jak nie wiadomo o co chodzi, bo taki stan też już zaliczylisny. Kiepsko znoszę jego płacz, wydaje mi sie ze coś strasznego mu sie dzieje i tak mi go żal strasznie...
a i oczka ma lzawiace i delikatnie zaropiale, któras wie co to?
 
Oczka to bardzo często u maluchów. Moja tez ma. Byliśmy u okulisty. Kanaliki ma drożne wiec krople mamy.

Dziewczyny nigdy nie łapcie siusiow w woreczki tylko od razu do pojemniczkow! !!!!!!! My kupiliśmy woreczki a w szpitalu się okazało ze być może nie ma infekcji ze to te woreczki tak zafalszowuja. ... zlapalismy mocz i czekamy na wyniki. Ale małą kuli mi z pół godziny żeby krew pobrać :( jak będzie trzeba jednak podać antybiotyk to w główkę się wkuja :( biedna się zryczala jak nigdy ...
 
Rurka - jak w ogóle łapać mocz u takiego maluszka? U chłopca to jeszcze sobie wyobrażam ale u dziewczynki to chyba bardzo trudno.
 
Są wyniki! ! Mocz ok morfologia ok! Czekamy na biochemię jeszcze :-)
PIER. . . . ONE WORECZKI! fisię mi tylko pokuli I taka piękna sobota w szpitalu zamiast przy grillu na świeżym powietrzu
 
Rurka - najważniejsze że wszystko sprawdzili i jest w porządku. Może i sobota stracona ale będziesz spać spokojnie:)
 
To prawda ... gdybym tego nie sprawdziła to bym się zadręczyła w domu. Jednak jak juz coś się dzieje u takich małych dzieci to lepiej reagować od razu :)

Bachuta co do oczek polecam krople Floxal od razu widać poprawę! Wcześniej miałam biodacynę i zero poprawy po niej
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry