reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Justynka hehe gratki :) ale fajna jesteś :)

Elzbietka jest dokładnie tak jak piszesz z tym cycowaniem ps. U mnie też z Zuzią bez kapturkow bym się nie obeszla :)
 
Wiesz rurka do mnie to wszystko jest nowe.. Wczesniej takiego maluszka to widziałam w telewizji i na zdjęciach.. Nigdy nawet nie otrzymałam takiego dziecka na rękach.. Na studiach uczyłam sie medycyny i tam bylo o dzieciach ale teoria ma sie nijak do praktyki...
 
Ale widzę w Tobie siebie z przed 4 lat jak Zuzia się urodziła :) no fajne wspomnienia we mnie budzisz i taka spontaniczna jesteś ... to plus dla Ciebie przecież :)
 
Hmmm dziekuje:-D to nawet miłe:)
A tak swoja droga to maly nareszcie zasnal i miałam chwile żeby wreszcie poszukać cos na temat wysypki ktora mam na nodze od momentu jak bylam w szpitalu i okazuje sie ze.... Ugryzla mnie pluskwa! I mam reakcje alergiczna.. Masakra od ponad tygodnia drapie sie jak opentana.. Musiała ugryźć mnie w szpitalu.. Boje sie boje sie troche ze przywleklam nas do domu;( Sylwek już. Obiecał ze wieczorem wypierze lóżko..
 
Justynka zazdroszczę!! Kikuta oczywiscie a nie pluskwy ;-) mi polozna w poniedziałek powiedziała ze zaraz odpadnie i czekam z niecierpliwością!!! Wlasnie przed chwilka do niego zagladalam. A my dziś byliśmy na pierwszym spacerze, było super :-):-):-):-)
 
A ja tam Franka brałam od piątego dnia na spacery. Jak było bardzo brzydko to trwało to ok 15 minut a potem wstawiałam go z wózkiem do ganku. A jak było ciepło to chodziliśmy ok godzinę. Stopniowo każdego dnia coraz dłużej. Franek bardzo lubi leżeć w wózku a jechać to już w ogóle raj, więc z chęcią go biorę bo sama mam ochotę się przejść:)
 
reklama
Do góry