reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Rozwarcie postępuje dość szybko więc nawet jeśli nie urodzisz dziś, masz gwarancję że coś zaczyna się dziać i niebawem utulisz swoje maleństwo:)
 
reklama
No pewnie mówiłam ze masz objawy przedporodowe ;) hehe ro zwarcie juz postępuje wiec lada chwila się zacznie rozkręcać :-D
 
Pobiegaj trochę po schodach też pomaga
A my nadal w szpitalu usg brzuszka rentgen płuc powiew moczu jalowy więc wszystko ok zdrowy ale jutro nie wyjdziemy bo musi sprawdzić jak piję mleko
Masakra ja chcę do domu
 
Dziewczyny do ilu dni po porodzie mialyscie krwawienie? W sensie kiedy ta wydzielina stawała sie juz inna? Dzisiaj była u mnie położna i sie zdziwiła że wciąż krwawie...
 
Ja 3 dni temu przestałam krwawic a jestem równo 3 tyg po porodzie tyle ze to krwawienie nie było już taką żywą krwią ... ciemny pod brązowy kolor miało
 
Ja wprawdzie przeszłam infekcje i w pewnym momencie po jasnoczerwonej wydzielinie nagle miałam czarną krew ze skrzepami ale teraz po prawie trzech tygodniach nie krwawie wcale. Mam tylko delikatne śluzowe upławy w jasnobrązowym kolorze i w sumie nie wiem czy to normalne.
 
No właśnie ale ile czasu mialyscie taka żywą krew. Bo ją dziś równo tydzień po i nadal mam. Nie dużo ale żywą, czerwona krew. I tylko mnie babka nastraszyla krwotokami i karetkami :-(
 
Dziewczyny cala noc mialam ogromny bol w pachwinach. Brzuch mi twardnieje boli dolem i w pachwinach do tego jeszcze kregoslup sa to juz skurcze trwaja co jakiea 10 min. Pomozcie bo nie wiem czy moj M ma do pracy jechac czy ze mna na porodowke. Boli ale wytrzymuje.
 
reklama
Do góry