reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedz :*
Pierwsze dziecko to wszystko to co obce daje mi powód do niepokoju. Skoro tak mówisz poczekam do 27 lipca na wizytę :)
Kochana ja po tylu ciążach sama panikuję i częsci nie wiem. Po to jest forum żeby pytać.
Pamiętaj, że trzeba ufać swojej intuicji i gdy tylko coś Cię mocno zaniepokoi to jedź na SOR. Czasami lepiej raz za dużo niż za mało.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny! :) nie mam sił czytać 115 stron tego wątku, ale chciałabym się ze wszystkimi miło przywitać!
Termin mam na 4.03 i jest to moje pierwsze dziecko. Trochę przeraża mnie Wasze fachowe nazewnictwo i to, że ja się tak fachowo nie wypowiadam, ale mam nadzieję, że z czasem wszystko załapię ;)
Podbrzusze mnie co jakiś czas "ciągnie" (szczególnie boli, gdy psikam, a że jestem totalnym alergikiem, więc sporo psikam :( ) i niestety zdarzają się mdłości.
Ale myślę, że nie jest źle! Mam nadzieję, że dużo się od Was nauczę :D
Witaj Lejdy, gratulacje.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedz :*
Pierwsze dziecko to wszystko to co obce daje mi powód do niepokoju. Skoro tak mówisz poczekam do 27 lipca na wizytę :)
Gdyby śluz zaczął być różowy lub nitki krwi, ból podbrzusza się nasilał, skocz wtedy na izbę przyjęć. Zrobią usg i zerkną czy wszystko ok.
Ja z Lilą miałam plamienia, bo był krwiak podkosmówkowy. Rozgonili lekami i było ok.
 
Dzięki :)
Co do psikania- strasznie się męczę bez leków na alergię. Lipiec to dla mnie straszna mordęga, no ale co zrobić. Strasznie czekam na dzidzię, ale przy okazji bardzo się boję. Powiedzcie, że nie tylko ja...?
 
Gdyby śluz zaczął być różowy lub nitki krwi, ból podbrzusza się nasilał, skocz wtedy na izbę przyjęć. Zrobią usg i zerkną czy wszystko ok.
Ja z Lilą miałam plamienia, bo był krwiak podkosmówkowy. Rozgonili lekami i było ok.
Jeszcze raz dziękuję za rady :)
 
Cześć kobietki, pisałam na wątku lutowym 2017 bo z moich obliczeń myślałam, że termin będę mieć na 26 luty a tu dziś się dowiedziałam, że termin mam na 2 marca 2017;) Pierwszy synek z 18 marca 2013 więc kolejne marcowe szczęście będzie;))) buziaki!
 
Cześć kobietki, pisałam na wątku lutowym 2017 bo z moich obliczeń myślałam, że termin będę mieć na 26 luty a tu dziś się dowiedziałam, że termin mam na 2 marca 2017;) Pierwszy synek z 18 marca 2013 więc kolejne marcowe szczęście będzie;))) buziaki!
Witamy w gronie marcowek:p
 
reklama
Do góry