reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe kreski 💕💕💕

no tak, chłopy to dziwne twory. Mój na szczęście bez gadania chodzi na wszystkie badania gdzie go wyślę, bierze suple :D
A to suple moj też łyka bez gadania hehe . Oczywiście musze przypomniec ale twardo utrzymuje ze plemniki nowe robia sie co trzy miesiace i w marcu beda juz lepsze :D normalnie komedie w domu mamy juz z tego haha
 
reklama
U Nas najpierw samo staranie, potem szykowałam starego, że trzeba zbadać nasienie (już udało się go z tym oswoić). Trafiła się cb i potem znowu musiałam go szykować, bo on myślał, że jak już ta ciąża była, to może jednak nie trzeba badać nasienia 😂 Na szczęście miałam trochę czasu na kolejne oswajanie go ze sprawą, bo chciałam żeby się zregenerował po chorobie i antybiotyku 😝 Potem grzecznie poszedł (oczywiście pezez cały proces oswajania mówił, że może jest bezpłodny), dostał ładne wyniki i teraz chyba się trochę podbudował 🤣
 
U Nas najpierw samo staranie, potem szykowałam starego, że trzeba zbadać nasienie (już udało się go z tym oswoić). Trafiła się cb i potem znowu musiałam go szykować, bo on myślał, że jak już ta ciąża była, to może jednak nie trzeba badać nasienia 😂 Na szczęście miałam trochę czasu na kolejne oswajanie go ze sprawą, bo chciałam żeby się zregenerował po chorobie i antybiotyku 😝 Potem grzecznie poszedł (oczywiście pezez cały proces oswajania mówił, że może jest bezpłodny), dostał ładne wyniki i teraz chyba się trochę podbudował 🤣
Moj potrzebował dwóch dni zeby powiedzieć ze pojdzie po informacji odemnie ze musi isc bo tak powiedział moj lekarz 😂 Jedyne co powiedział to to ze badania owszem ale jezeli okaze sie ze nie może miec i lekami nie da sie tego naprawic to niczego na sile nie chce robic.
 
Ja poproszę o wpisanie na 8.03, nie nastawiam się jakoś na ten cykl, ale może stanie się jakiś cud i dostanę prezent na dzień kobiet
 
Hejo! U mnie 3dpo, temperatura trochę spadła w porównaniu do wczorajszej, ale i tak bardzo wysoko 😁
My dzisiaj dzień imprezowy 😉 Na 16:30 jedziemy do szwagra na torta, potem kręgle i piwko w barze 😁 Poza tym przyjechała moja siostra z UK, więc pewnie zarwiemy noc, bo rozmów nie będzie końca 😂
 

Załączniki

  • 896119ed-b456-46b2-9f62-16441cc852b4.jpg
    896119ed-b456-46b2-9f62-16441cc852b4.jpg
    31,3 KB · Wyświetleń: 49
reklama
Hej postanowiłam dołączyć 14.02 po 2 latach starań bez skutku miałam pierwsza iui, testować mam dopiero 3.03 wczoraj z ciekawości zrobiłam test i wyszedl cień ale to pewnie pozostałość po ovitrelle, nie wiem jak wytrzymam tyle czasu 😂
 

Podobne tematy

L
Odpowiedzi
1 tys
Wyświetleń
84 tys
Do góry