reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe kreski 💕💕💕

reklama
praca mnie pochłonęła za bardzo 😂😂😂małe pościgi za poszukiwanymi itp 😂
Kurde czy tylko ja nie zachodze pochłonięta praca? 😂 Ja testuje odmienne podejście po 10 latach pracy po ponad 300 h miesięcznie plus dziennie 100-120 km dojazdów ograniczyłam się do 60 h/miesiąc i dojazdów 5 km 😎 i wiecie co? Czuje się mega zagubiona 😂 mój organizm również owulacje nawet się poprzesuwaly na 9-10 dc 😂 szkoda że endometrium idzie starym trybem 😂
 
Kurde czy tylko ja nie zachodze pochłonięta praca? 😂 Ja testuje odmienne podejście po 10 latach pracy po ponad 300 h miesięcznie plus dziennie 100-120 km dojazdów ograniczyłam się do 60 h/miesiąc i dojazdów 5 km 😎 i wiecie co? Czuje się mega zagubiona 😂 mój organizm również owulacje nawet się poprzesuwaly na 9-10 dc 😂 szkoda że endometrium idzie starym trybem 😂
ja pracuje rowniez na dwa etaty ale ten luty mi dał tak popalić ze masakra. Nie dość ze pękła rura i zalewałam sąsiadów, do tego służby , dyżury. Nie miałam czasu brac supli, mierzyć temperatur i mam nadzieje ze kreska będzie mocnojesza
 
ja pracuje rowniez na dwa etaty ale ten luty mi dał tak popalić ze masakra. Nie dość ze pękła rura i zalewałam sąsiadów, do tego służby , dyżury. Nie miałam czasu brac supli, mierzyć temperatur i mam nadzieje ze kreska będzie mocnojesza
Ja od lutego przestałam dyżurować i pracuje tylko w ciągu dnia 😁 to jest życie 😎 nawet gin stwierdziła że dobrze wyglądam 😂
 
reklama
Ja też mega lubię :D czasem sobię robię owulaka z dupy, żeby widzieć 2 kreski xD Boże, to już choroba xD
Nie bój się ja 3 dni po ovitrelle zrobiłam ostatnio tescik by zobaczyć te kreseczki tylko dla samej frajdy z patrzenia na to 😂 to dopiero zboczenie 🤣 ale niedługo minie rok od moich prawdziwych kresek... Sentymenty biorą górę 😎
 

Podobne tematy

L
Odpowiedzi
1 tys
Wyświetleń
84 tys
Do góry