reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

reklama
Ja też robiłam test 25dc i było biało więc odstawiłam duphaston. A tu wczoraj okazało się że jednak się udało 😊 mamuska3 a robiłaś może betę z krwi? Ja wczoraj miałam 73 a jutro chce iść znów.
Jeszcze bety nie robiłam. Będę robić w poniedziałek i środę bo w czwartek mam wizytę u ginekologa
 
I tu Ciebie zaskoczę bo plamienie implantacyjne może się pojawić nawet kilka dni po implantacyji[emoji6] bodajże do 3 dni po z tego co kojarzę
Oki bo zmyliło mnie to plamienie implantacyjne.
Generalnie jak juz masz bete wskazująca na ciążę i pozytywne testy to to plamienie nie jest implantacyjne.
Jeśli sie masz martwić to zrób sobie przyrost i na pewno będziesz spokojniejsza [emoji16]
 
Dziewczyny, a jak Wy wybieracie dzień testowania? To jest dzień kiedy powinna być miesiączka? Moja powinna być 15go a wybrałam testowanie 8 ( chyba przegielam? 😂🤨🧐)
 
Nie chce tu się nakręcać , ale czy jak to nie byłaby ciąża to byłby aż tak wysoki?

Nie wiem czy nie mylę, ale nie jesteś dopiero 7-8dpo? Jasne, prog w ciąży wzrasta, ale na wszystko potrzeba trochę czasu, jeśli zagnieżdżenia jeszcze nie było (bo może tak być) to chyba nie ma szans żeby z powodu ciąży, której jeszcze nie ma, tak poszybował w górę [emoji6] jest wiele powodów dla których możesz mieć wysoki progesteron nie będąc w ciąży - na przykład torbiele na jajnikach, PCOS. Będziesz miała wizytę niebawem? Sprawdziłabyś czy te pecherzyki pękły,
 
reklama
Dziewczyny, a jak Wy wybieracie dzień testowania? To jest dzień kiedy powinna być miesiączka? Moja powinna być 15go a wybrałam testowanie 8 ( chyba przegielam? [emoji23][emoji2955][emoji3166])

Do zagnieżdżenia może dojść między 7-12 dpo, beta w moczu będzie ze dwa dni później, wiec nie ma sensu testować wcześniej niż w dzień spodziewanej miesiączki bo test może wyjść fałszywie negatywny. Jasne, może będziesz miała szybsze zagnieżdżenie to i test wyjdzie szybciej, ale może tak nie będzie i po co to rozczarowanie [emoji2368] poza tym sama owulacja może się przesunąć w czasie a wtedy i termin @ się przesunie. Wiesz, kiedy miałaś owu?
 
Do góry