reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

My odpusciclismy dwa cykle z rzedu po stracie. W tym cyklu zaczynamy starania. Proszę mnie dopisac na 24 Marcia. Jak sie uda to bedzię piekny prezent od zajaczka :) zycze wszystkim powodzenia I trzymam kciuki :)
 
reklama
Ogromny [emoji33] nie widziałam jeszcze takiego, nie wypowiem się bo nie wiem [emoji85]
No właśnie, tyle ze ja jestem Po stymulacji owulacji , lekarz na wizycie zobaczył dwa pecherzyki, zaznaczyl ,ze w tym miesiącu jeśli nam się uda ,możliwa jest ciąża mnoga i teraz się zastanawiam ,czy wogole zaszłam w ciąże , czy taki wysoki progesteron jest możliwy po nieudanym zapłodnieniu .... wczoraj robiłam 7 dzień po owulacji
 
Czy progesteron spada jeśli nie dochodzi do zagnieżdżenia ? Wczoraj 9 dzień po owulacji mialam plamienie śluz taki różowy i do tego śluz płodny jak w owulacje .

Progesteron spada pod koniec fazy lutealnej i ten spadek sprowadza na nas okres, którego nie chcemy [emoji16] nie miałam stymulacji, wiec nie wiem czy to wpływa czy nie na wynik proga, jeśli pękły dwa pecherzyki to tez nie wiem czy prog wtedy jest większy czy nie. Przykro mi, ja nie jestem w stanie odpowiedzieć na Twoje pytania. Trochę szybko chyba żeby wynikał on z zagnieżdżonego zarodka, ale może ktoś mądrzejszy powie coś mądrzejszego niż ja [emoji6]
 
I
Progesteron spada pod koniec fazy lutealnej i ten spadek sprowadza na nas okres, którego nie chcemy [emoji16] nie miałam stymulacji, wiec nie wiem czy to wpływa czy nie na wynik proga, jeśli pękły dwa pecherzyki to tez nie wiem czy prog wtedy jest większy czy nie. Przykro mi, ja nie jestem w stanie odpowiedzieć na Twoje pytania. Trochę szybko chyba żeby wynikał on z zagnieżdżonego zarodka, ale może ktoś mądrzejszy powie coś mądrzejszego niż ja [emoji6]
moze ktoś jeszcze odpowie mi na te nurtujące mnie pytania, zaraz 10 miesiąc jak się staramy 😞
 
Może być tez trochę mało proga [emoji6] bym się jednak skonsultowała z ginem jeśli to będzie trwało
Puki co byl to jednorazowy malutki incydent ale jeśli się powtórzy to napewno skonsultuje z 👨‍⚕️ Dziękuję za porady 😘 fajnie tu u was. Życzę wszystkim owocnych starań i ⏸
 
Puki co byl to jednorazowy malutki incydent ale jeśli się powtórzy to napewno skonsultuje z [emoji1788] Dziękuję za porady [emoji8] fajnie tu u was. Życzę wszystkim owocnych starań i [emoji977]

A jak jednorazowy to bym się nie martwiła [emoji3526] jak będzie wracać to gin. Powodzenia [emoji3526]
 
reklama
Witam dziewczyny w ten słoneczny dzień 🙂 Dzisiaj 10 dc a ja dalej mam brązowe plamienia nie wiem czemu. No ale będę to obserwować. Jutro 11 dc i jutro mam ustawiony monitoring owulacji na po południu. Testy owu robię od 8 dc na razie LH nisko.
 
Do góry